Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Zara vagy a Springfield a...

A Zara vagy a Springfield a jobb minőségű? És melyik a drágább?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha Magyar vagy,akkor vegyél inkább Magyar terméket:Nanushkát,Náray-t,vagy Katti Zoob-ot.Amúgy szerintem a Spanyol Zara a jobb minőségű,és az Amerikai Springfield a drágább.
2010. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azért mert magyar vagyok, miért kellene magyar márkákat hordanom? ennyi erővel ide írhattad volna a Devergo-t vagy a Retro-t is...

mellesleg a Springfield is spanyol márka.

2010. máj. 22. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A Springfield drágább. A minőség egyformán jó, de én stílusban a Zarát jobban kedvelem. Nagyon jó kis üzlet.:)
2010. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszii:)
2010. máj. 22. 00:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha magyar vagy, miért kellene magyar márkát hordj? A Nanushka nagyon jó, imádom a kreacióit, de nincs rá felesleges 30ezrem.
2010. máj. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Férfiben a Springfield talán jobb, de nőiben egyértelműen a Zara.


Én sem értem miért kéne Nanushkát hordani, hordanám, ha lenne rá pénzem, de kb. dupla annyiba kerül mint a Zara. Én a Zarát még éppen ki tudom fizetni, sajnos ott sem mindent...

2010. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Zara sokkal jobb.
2010. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!