Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más nő is rühelli a harisnyát?...

Más nő is rühelli a harisnyát? Vagy mindenki szereti?

Figyelt kérdés
Én gyűlölöm és sztem nem praktikus és csúnya is. A combfix szexi de csak ágyban :)

2017. júl. 19. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát én se szeretem. Az átlátszatlan feketét télen elviselem.
2017. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szeretem. Szeretek szoknyát, ruhát viselni. Combfix is jó, csak ahhoz hosszabb szoknya kell, meg hidegben sem túl praktikus. Kedvencem a vastag fekete harisnya, ami nem látszik át.
2017. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Szeretem a szoknyát, az egyberuhát, de a harisnyát nem. Nyáron nem viselem el a műszálat, nagyon kellemetlen.
2017. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Sokan gyűlölik, én pasi vagyok, de amióta felvettem konkrétan nylonharisnyát, nagyon bejött, és sose értettem, miért kell szégyellnem, mert bejön, vagy más miért kell szégyellnie, megbélyegeznie. Nyilván sokan utálják, van aki hordja szoknyához, vagy tunikához, én pasiként rövidnadrághoz tudom csak hordani, jó télen nadrág alá is, de az úgyse látszik.
2017. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a harisnyákat, nyáron nem hordok, de én télen is simán felveszek egy szoknyát sima/vastag harisnyával (és nem, nem fagyok be).
2017. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, jobban szeretek felvenni úgy egy szoknyát ha van rajtam harisnya. Ezért is szeretek minden más évszakot a nyár kivételével mert tavasszal, ősszel és télen felvehetem végre a harisnyát! A nagyon vékonyakat viszont annyira nem szeretem - hamar kiszakadnak...

Színeseket, mintásakat egyaránt szeretem.

2017. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. De csak a feketét. Testszínűt soha nem húznék fel :D A mintásakat is szeretem, a vékonyabbakat és a vastagabbakat is, nekem kényelmes. Sok múlik azon, hogy milyen anyagból van. A pár száz ft-osak általában nem jók.
2017. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Rühellem, ötévente egyszer (amikor szoknyát húzok) elviselem pár óráig, ha nagyon muszáj. Meleg, kényelmetlen, szellőzetlen és még csúszkál is, brrr. Hordja az, aki kitalálta.
2017. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Néha húzok szoknyát, de nem húzok alá harisnyát. :)
2017. júl. 20. 06:36
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
Én sem szeretem, ezek a nylon vackok olyan gagyin néznek ki és kényelmetlenek is. Csak akkor veszem fel, ha nagyon muszáj. A combfix szexi, de az hálószobába való erotikus viselet, utcára nem venném fel, és nem értem, miért hordják egyesek hétköznapokra.
2017. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!