Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha választanaod kellene cipőt...

Ha választanaod kellene cipőt vagy szandalt hordasz magassarkúban?

Figyelt kérdés
Télen bokacsizma,vagy térdcsizma?
2017. júl. 23. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én cipő parti vagyok,szandal nem tartja annyira jól a lábam!Csizmaban a platformosokat szeretem,lehet 15centis is,mivel picurka vagyok-)
2017. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(kérem, semmoi lábfetisiszta meg cipőperverz ne írjon ezzel kapcsolatban privátot, úgyse válaszolok rá)


Télen bokacsizmát hordok főleg, mert azt tavasszal és ősszel is tudom hordani, és minden ruhához jól áll (elegánsan néz ki egyberuhához, és könnyebb viselet nadrághoz, nem kell filózni, hogy betűrjem, ne tűrjem, melyik nadrághoz lehet betűrni stb.).


Magassarkút ritkán hordok, akkor meg hordok szandál jellegűt (bár vastagabb pántút) és cipőt is. Akkor kb. időjárás- és helyszínfüggő, hogy mit veszek fel.

2017. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Nem szeretem a magassarkút de ha muszáj, akkor cipő. Télen boka fölé érő csizma, a hosszút nem szeretem.
2017. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!