Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Bershka-ban milyen méretű...

A Bershka-ban milyen méretű farmer felel meg 29-es méretnek?

Figyelt kérdés
A weboldalukon 34-től kezdődnek a méretek. Bershkában még nem voltam, de a weben több olyan farmert is láttam, amik tetszenek, viszont ezek az összevissza méretezések összezavarnak. 17/F

2017. júl. 24. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Eredetileg ez úgy van, hogy az egyik fajta (amelyiknél a kisebb számok vannak) inch-ben vannak mérve, a másik pedig centiméterben, de ott annak a felét veszik, mert nem körben mérik a nadrágot, hanem csak úgy félbehajtva.


Tehát 29" átváltva 73,66 cm (ez a derékméret körbe) és ezt megfelezed: 36,83cm ezt valószínűleg 37-esre kerekítik. Jegyezd ezt a képletet meg, így működik, DE! ne vedd készpénznek, mert hogy ők azt pont hogyan mérik, mennyire gumis az anyag, és a többi, szóval fazononként akár +/- két számnyi(!) eltérés is van a valóságtól, szóval jobb azt próbálni.


Azt tudom, hogy nekem 32-es farmer helyett ilyen méretezést használó boltokban 40-42-esekkel kell próbálkozni. De mondom, különböző márkák közt mindig akad 1-2 számnyi eltérés az "ugyanakkorájuk" között.

2017. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. júl. 24. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!