Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szeretitek a kitünteté...

Lányok! Szeretitek a kitüntetéseket hordó pasikat?

Figyelt kérdés
Nekem van mai magyar tábornoki egyenruhám és pár kitüntetésem hozzá. Nektek jobban bejönnek az egyenruhás izmosabb csávók, mint a mai vagány 2 dekás srácok? Én az elöbbi vagyok és sok rendőr is meg katona is tisztelegnek nekem ha elöttük megyek el. Ti mit gondoltok?
2017. júl. 27. 00:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzóak a katonák úgy általánosságban, de ez abszolút nem függ attól, van-e kitüntetésed meg egyenruhád, vagy nincs. Ha valaki jól néz ki, akkor mindenhogy jól néz ki. Egy katona, ha tetszik nekem, akkor farmer+ingben is tetszik, ha nem, akkor a kitüntetés se segít rajta
2017. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem 2 barátnőm volt és mindegyiknek más véleménye volt. Az egyik azt mondta, hogy ez hülyeség, a másik meg azt, hogy ez nagyon jól áll nekem és így mentünk színházba, operába, elit bulikra. Ha rajtam van tisztelettel beszélnek hozzám a rendőrök és a katonák is. És szalutálnak mellé ami nagyon jól esik nekem.
2017. júl. 27. 00:19
 3/18 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőd csak villogni akart egy katonával, ez tök evidens. Mondom, az embereket nem az egyenruha teszi vonzóvá, sem a kitüntetések. Ha valaki vonzó, akkor az egyenruha és a kitüntetések még vonzóbbá teszik, ennyi az egész. És persze totál szubjektív
2017. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem. Kifejezetten taszító, kizár ok.
2017. júl. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja, és nevetséges is.
2017. júl. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nevetséges a feltűnési viszketegséged. Hiába az egyenruha, ha nincs mögötte tartalom, csak egy műmájer pö.cs akar keménykedni. Szánalmas
2017. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Nevetségesnek tartom,illetve velem biztosan nem mennél sehova egyenruhába illetve kitűntetésekben.
2017. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én csak gratulálni tudok nektek. Az egy percig se zavarjon senkit, hogy dandártábornok vagyok. Az egyenruhámat meg büszkén hordom. Nagyon nagy műmájer lehetek meg egy pö.cs, ha így megyek színházba néhány kolegámmal együtt és a barátnőmmel. Majd ha kitör egy háború ez a műmájer pö.cs fogja megvédeni a seggeteket és azért halnak meg majd az emberei, mert az otthon tespedő trolloknak elintézik a szülei vagy a barátai, hogy ne kelljen bevonúlniuk. Szóval ennyit tudott hozzáfűzni ez a műmájer pö.cs és majd gondoljatok vissza arra, hogy kifog harcolni értetek.
2017. júl. 27. 09:41
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Ohh, még némi istenszindróma is befigyel😂😂

Még mindig szánalmas vagy

2017. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Húha azt ne köszönjem meg neked,hogy megszülethetettem?!😂Amúgy meg nem azért kaptad azt az egyenruhát,hogy színházba járj benne🤣🤙🏻
2017. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!