Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kosarasok miért ezekben a...

A kosarasok miért ezekben a klottgatyákban játszanak még mindig? Pláne a nők?

Figyelt kérdés
Szinte minden sportágban tudtak "rendes" (nőknél nőies) gatyát rendszeresíteni (atlétika, kézi, ping-pong, röpi, tenisz stb), de a kosarasoknál maradt ez a lifegő hosszigatya. Miért? Elég idétlenül néz ki.
2017. júl. 28. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

"még mindig". Ez a gatya kb 1990ben jott divatba elotte ilyen nagyon rovid gatyaba jatszottak csak ird be googlebe h "Nba 1990"

Amugy focistak kb ugyan ilyen gatyaba vannak es lanyok is.

2017. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés, tényleg elég idétlen viselet, nőkön különösen. De gondolom, hagyomány, vagy ilyesmi.
2017. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es

Tudom.

A férfiaknál még hagyján, de a nők miért váltottak?

2017. júl. 29. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
De amugy miert zavar h abba vannak? Szerintem eleg idetlenul nez ki az a kis gatya barkin is 😂😂😂
2017. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kosarazom és focizom is. Mindkét sportban ugyanolyan gatya van nőknek is, mint férfiaknak.

Egyébként ez a kényelmes. Egy kis p.csagatyánál igazán élmény, mikor 5 percenként huzogatni kell a fenekedből. Inkább nézek ki idétlenül, de jó közérzettel.

2017. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kézisek nem p.csagatyában játszanak.
2017. júl. 30. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:

"A kézisek nem p.csagatyában játszanak."

Én már azt is annak hívom, de legyen, ahogy te mondod...

2017. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!