Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhába menjek szalagava...

Milyen ruhába menjek szalagavatóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén (2017ben) megyek Budapestre szalagavatóra... A baratomnak lesz szalagavatója, és egyberuhába szeretnék menni.. és azt szeretném megkérdezni, hogy milyen ruhában illik menni?

Milyen hosszú, milyen fazonú, és milyen szinűben?


Köszönöm a segítséget! 17/L



2017. júl. 29. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem felejtsd el az egyberucit! Ez nem egy party, ahová bulizni, meg iszogatni mész, hanem egy a barátod számára valószínűleg fontos esemény. Szóval szerintem megtisztelhetnéd azzal, hogy az alkalomhoz illően öltözöl fel. Egy ilyen szett pl. sokkal csinosabb, nőiesebb és legfőképpen az alkalomhoz illőbb lenne: [link]

Fogadni mernék, hogy egy ilyen gyönyörű ruhában a barátod le sem tudja majd venni rólad a szemét! :)

2017. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De mivel h még fiatal vagyok inkább maradnék az egyberuháknál, csak azt nem tudom, hogy milyen egyberuha illik egy ilyen eseményhez :( és amúgy a szerelmemnek lesz szalagavatója, szóval mint a kísérője megyek vele, és azért gondoltam szoknyára.
2017. júl. 29. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szín, fazon, hossz igazából azon múlik, hogy milyen az alakod, mi áll jól rajtad, mi tetszik, miben érzed jól magad. Ez inkább egy olyan "félhivatalos" rendezvény, tehát szépen ki kell öltözni, csinosan és picit elegánsabban mintha mondjuk csak egy szimpla hétvégi buliba mennél, értelemszerűen ne legyen kint semmid a ruhából, de azért nem is kiskosztümben meg nagyestélyiben kell megjelenni. Attól is függ, hogy milyen lesz, hogyan épül fel...pl. nálunk miután vége volt magának a tűzésnek, beszédeknek, műsornak, akkor utána következett a "bál", ami igazából csak nevében volt bál mert mulatóstól kezdve minden volt, tehát sokkal inkább egy ilyen lazább, bulisabb hangulatot kell elképzelni. Nem tudom, hogy ott mi lehet a szokás... Rajtam egy kb. térdig érő, A vonalú, fekete mintás ruha volt, szerintem ha valami hasonlót választasz, akkor azzal biztosan nem lősz mellé. A többség koktélruhát viselt, azon belül volt minden pl. hosszú ujjú, combközépig érő, A vonalú, testhezálló stb., minden és egyébként mivel tél volt ezért inkább ezek a fémes, csillámos illetve sötétebb színek voltak a jellemzőek. Ugyanakkor páran viseltek hosszú ruhákat is, virágmintásat is, ami ugyanúgy oda illett, tehát szerintem erre nem nagyon van ilyen "kikötés", hogy mit szabad és mit nem. Annyi, hogy ne legyen túl elegáns és ne legyen közönséges sem, de szerintem ez abszolút a te döntésed, nyugodtan válassz olyat, ami megtetszik mert szerintem nem fogsz kilógni a sorból.
2017. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!! :) Nagyon sokat segített, hát én valami térdig érő, krémes/halvány barack színre gondoltam... Csak féltem tőle, hogy ki lognék a sorból és hogy nem megfelelő oda, mert már voltam olyan alkalmon, hogy mindenki fekete és szürke ruhába volt, én meg kicsit ki tüntem a rózsaszín ruhámmal, és nem szerettem volna megint így járni... de akkor így bátrabban választók majd ilyen ruhát :)
2017. júl. 29. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!