Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17eves srac vagyok, a labaiam...

17eves srac vagyok, a labaiam elegge vekonyak, es noi sztreccs nagyon feszulos skinnyt hordok ahol meg a combnal is rafeszul es a fenekemet is kiemeli szerintetek ez elonyos egy sracnal vagy nem? Kort es nemet kerlek.

Figyelt kérdés

#fiú #vékony #17 éves #sztreccs #labaim #skinnyt #combnal #fenekemet
2017. júl. 31. 07:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
18F vagyok. Szerintem nem előnyös és elég rossz. Gondolj bele hogy milyen egészségügyi gondokat szül a feszülős gatya mindegy hogy női férfi skinny. A nyugat egyre borzalmasabb divatot terjeszt. Tévesek nagyon ha azt hiszik minden fiú vékony lábú csontváz. Normálisabb gatyák is vannak hordj olyanokat . Én csak jó tanácsolom mert még nem tudod milyen érzés lesz nemsokára ilyen szűk ruhában. Aki meg ne inge ne vegye magára amit mondtam nem csúfolásból.
2017. júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a valaszod,ezzel mas is igy van?
2017. júl. 31. 07:42
 3/15 anonim válasza:
70%

Szerintem eleg undorito a nagyon feszulos gatya, de a normalis cso gatyat szeretem.

15L

2017. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
rendben koszi a valaszat,lehet egy picir rosszul fogalmaztam nem fesziti ki belolem a szuszt csak vegig a labvonalaim koveit es annyira szorul csak.
2017. júl. 31. 07:55
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Pfu..ezt még olvasni is rossz volt. Nekem (és a lányok többségének) nem jönnek be az ilyen gatyák, hordj rendes nadrágot, vagy legalább nem ilyen extra csőt. 18/L
2017. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Maskor mindig ferfi nadragot hordtam de azok nem voltak annyira feszulosek inakbb egy picit logott es nem is annyira kenyelmesek.Es az en meretembe nem nagyon talalok mert ram mindig a noi meretek jok csak,es nalunk ami ''ferfi skinny jeans'' az szerintem kozel se jar a hozza.
2017. júl. 31. 08:03
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

így még pluszban kiemeli mennyire vékonyak a lábaid, ami sztem nem célja senkinek


26/F

2017. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt viszont akkor eleg rossz helyzetben vagyok mert a ferfi farmerok borzalmasan allnak es a noi az meg nez ki rajtam mint a ferfi belatasom szerint.Kuldenek szivesen kepet csak nincs most tellom.
2017. júl. 31. 08:27
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát megpróbálhatnál erősödni egy picit, guggolás, kitörés előre, oldalra, hasonló gyakorlatokat végezhetsz otthon is, mindenféle kellék nélkül.

Alapvetően nekem nem jön be a feszülős nadrág, de persze megértem, (öcsémmel is ez a helyzet, izmos, de elég vékony, alig van rajta zsír) hogy nem akarsz nagyon bő farmert venni, hogy aztán úgy álljon rajtad, mint tehénen a gatya. (Ebben az esetben szó szerint gatya :D)

És az egyenes fazonúakkal mi a helyzet? Az annyira nem bő, egyenes szárú, talán nem néznél ki benne olyan vékonynak.

2017. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmi erted SEMMIKEPPEN nem nez ki jol ha egy cingar ferfilabra refeszul a gatya!

Pont hogy nem kene hangsulyoznod az elonytelensegeid

Gyurj labra jarj el futni de legfokepp kerlek KONYORGOM

ferfi vagy ne vegyel fel noi nadragot! Azt hagyd meg nekunk


22l

2017. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!