Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy vékony alacsony (kb160cm...

Egy vékony alacsony (kb160cm magas) lányon hülyén nézne ki egy 14soros bakancs? 😰 Nah és egy 10-12soros?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 05:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
182 vagyok 92 kiló, inkább mackós alkat, de abból is az izmosabb fajta. Nekem 15 soros bakancsom van, szerintem egy 10-12 soros jobban állna neked. Én azt szeretem, ha vádliközépig, vagy a vádli aljáig ér, nekem arra a 15soros pont megfelelő.
2017. aug. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igeen, szerintem is 10-12 sorost vegyel. Baratnomnek Martense van, es majdnem a tereig er, 160+ korul van es nem nahyon all jol neki. En azt csak magas embereken tudom elkepzelni.😜
2017. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
160 cm magas vagyok és egész vékony, 14 soros Shelley's-em van, 12 sort szoktam befűzni belőle. Szerintem egyáltalán nem néz ki hülyén.
2017. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%

Lányon???

Mindenképp! Legfeljebb a priden még elmegy, de ebben a 40 fokban a minnél több sorosat ajánlanám.😂😂

2017. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nyáron meleg lesz a 14 soros, én is csak 20 fok alatt tudom hordani plusz sokkal több fűzögetés, a 10 sorosból kihúzok két sort, meglazítok hármat és kész is plusz akár 25-27 fokig is jó. Meg ha széles a vádlid hülyén néz ki ha a 14-est szorosra húzod.
2017. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Én 162 cent vagyok és van 20 soros bakancsom is. Nekem tetszik, nem érzem úgy, hogy összenyomna vagy mi. Vékony a lábam, meg nekem mindig is a hosszú szárú bakancsok tetszettek. Én majd szeptemberben egy 14 soros acélbetétes martenst fogok venni. Így én a hosszabb szárúra szavaznék. De azt vedd amelyik neked tetszik és kényelmes. Ha rutinosan fűzöd már be, akkor nem fog sok időt igénybevenni a fel-le vétele.


Matika2-halászrenáta

Nyugodjál már le. Nem csak pridera való a bakancs, látom még nem nagyon jártál metál koncerten...utálkozzál és itelkezzél máshol. Vagy néz magadba te egoista, hímsoviniszta, uninteligens alak. Ja te hórdhatsz női ruhat de egy nö ne hordjon bakancsot...nagyon logikus

2017. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jól.
2017. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
Én sehova sem venném fel ha nő szeretnék maradni továbbra is...
2017. aug. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Basszus...nem egy lábbelin múlik, a nőiesség. Nem tartom veszélyesnek a metálkoncerteket, csak ha így ráugranak véletlenül a lábadra a 80-120 kilós rockerek szintén acélbetétesben akkor nem fogod érezni. Plusz ha pogózni is akar az ember lánya akkor szintén jóljön az acélbetétes bakancs.

Ráadásul a metálos/rocker szubkultúrához hozzá tartozik a bakancs. Meg is értem mert nagyon kényelmes lábbeli. És azért jobban is néz ki a legtöbb mint egy sima munkavédelmi bakancs.


Dehogy nem tudod kiről beszélek. Ne tagad, a stílusodról nagyon meglehet ismerni. Ja és csak te vagy akkora troll, hogy a minnél alacsonyabb százalékkal dicsekszel mert te "őszinte" vagy és nem azt válaszolod amit elvárnak tőlled.

2017. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Sorosból egy is sok, nem hogy 10-12 esetleg 14...
2017. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!