Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy vékony alacsony (kb160cm...

Egy vékony alacsony (kb160cm magas) lányon hülyén nézne ki egy 14soros bakancs? 😰 Nah és egy 10-12soros?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 05:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
#16%-os szerinted ha én most kimegyek az előszobába és a lábamra húzok egy bakancsot kinől a péniszem? Te úr isten, hogy fogom elmondani páromnak hogy a harisnyamániás csaja igazából férfi? :O
2017. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem nő ki a fhhasszod persze ,de nőnek sem igazán nézel ki egy férfi bakancsba amibe a nőiesség legapróbb szikrája sem szorúl bele.


És ez a két véglet hogy összeegyeztethető nálad??

Amúgy mert egy nő harisnyamániás attól még nem nőies mert pár dolog kell még hozzá!

Egy harisnya nem nőies viselet mert van férfi nejlonharisnya is tehát nem csakna tiétek ez a ruhadarab!

De sok férfi azért nem hordja mert szerintük nem férfias,úgy mint ahogy egy bakancs sem nőies.

És ne a korosztályodat kérdezd a tizen huszonéveseket mert ezek mindég a nők kedvébe igyekeznek járni egy numera reményében hanem harminc negyvenévesekét akik NŐRE kiváncsiak és nem bohócra...

2017. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
93%
Mindenkinek aki lehurrogja, fikázza szegényt: Az ő stílusa, ő dönti el, hogy mit vesz fel. Szerintem nem mindig az a lényeg hogy jól nézz ki, hanem hogy önmagad legyél. Akinek nem tetszik a stílusod, annak nem tetszik. Le van sz@rva.
2017. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Wow köszi a gyors értelmes válaszokat! 😅 ^.^

#14 köszönöm, teljesen egyetértek

Azért nem merek igazából 14sorosat mert tényleg elég vékonyka vagyok 😅😓 viszont azt jobban is szeretném.. nah mindegy majd meglátjuk :/ maximum személyes vétel lesz

Esetleg egy olyan kérdést fel tehetek még hogy shelly's-en meg martens-en kívül még melyik márka az amelyik megérné? :/

Az fontus lenne hogy a talpa ne kopjon nagyon 😓

Azok akik meg csak baszakodni jöttek elmehetnek a pics*ba.

Nem az volt a kérdés, de lehet csak nekem sikerült máshogy értelmezem a nyelvet.. nem tudom..

És.. pontosan, nem egy bakancstol fog függeni az hogy most egy nő nőies e vagy nem. Sok apró tényező fontosabb ennél.. arról nem is beszélve hogy vannak akik hibába szereznének gyönyörű alakut maguknak stb.. de velük született rendellenesség(ek) miatt számukra ez lehetetlen. Akkor már ők sem nőiesek?? Ugyan ez visszaforditva a férfiakra is.. csak gratulálni tudok tényleg :'D

2017. aug. 6. 21:26
 15/17 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi kérdező, 15%-os barátunk valahol út közben elhagyta a józan paraszti eszét ha szerinte a feszülős nadrág és a harisnya "nem csak a nőké" de egy uniszex lábbeli kizárólag férfiak által hordható.

Igen nyilván más női dolgaim is vannak a hairsnya mellett de fogok egy több oldalas önéletrajzot kiírni hogy megfeleljek egy baromnak aki még azt se tudja eldönteni most lehet-e a hordani a másik nem ruháit vagy nem.

2017. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igazad van. Felesleges kiakadás volt, ami még mások napjának elrontáséhoz hozzájárul..
2017. aug. 10. 18:02
 17/17 anonim válasza:
Ha nézed még a kérdést, akkor nekem az első bakancsom Heavy Duty volt, eszméletlen hamar betört, kb fél nap kellemetlenséget nem okozott, kényelmes volt a széles lábfejemnek és egyszerűen imádtam, csak sajnos a kutya nem kegyelmezett neki. Most egy Steel bakancsom van, mindenki szidja, hogy szar márka, mert így meg úgy tönkremegy. Lassan tört be, 2-3 hét volt, viszont eddig semmi bajom nincsen vele. Nyilván egy 140 kilós alatt hamar tönkremenne, főleg ha koncertezni is jár benne, én se vagyok pehelysúlyú, de jól tűri a strapát. Ha vékony lábfejed van és nincs annyi pénzed, akkor a steelst ajánlom, ha kicsivel jobb minőséget szeretnél, akkor HD.
2017. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!