Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen stílusú lányokról?

Figyelt kérdés

(egyik képen se én vagyok)


[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem nem nagyon különbözőek a képek :(


2017. aug. 5. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
hát az orrkarika az sztem undorító. Am ez a stílus sose tetszett. Kb ennyit
2017. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem olyanok, akik állandóan csak sajnáltatni tudják magukat, meg azt hajtogatják, hogy milyen depisek, akkor nincs velük gond. Bár nekem maga ez a stílus nem tetszik, de csalódtam már kellemeset hasonló lányban. Számomra idegen, de ha nekik ez tetszik, akkor legyenek ilyenek.

Ezzel inkább később lehet gondjuk, mert sok munkahelyen a piercingeket, orrkarikát el kell távolítani, szóval ha nem növik ki, akkor eléggé korlátozottak lesznek a lehetőségeik.

2017. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Tinihóbort, majd kinövik.


Egyébként ennek is üzenete van, hogy miért válik valaki ilyen fiatalon olyanná, hogy a világfájdalmat le lehet olvasni róla.


Az orrpiercing számomra nem tetsző, de ha neked tetszik, akkor oké.

2017. aug. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Magamon el nem tudnám képzelni, másokon viszont nem zavar.

Van egy ismerősöm, sokkal durvábban néz ki, mint ezen csajok bármelyike, 10 piercingje legalább van csak az arcán. Viszont ritka közvetlen, kedves, életvidám (és nem tini már) nő. Azóta igyekszem kevésbé ítélni elsőre.

2017. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez kb 4 teljesen különböző stílus.
2017. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Borzalmasan néznek ki, (szerintem) semmi pénzért nem vállalnám, hogy így kimenjek az utcára.

Tipikusan 13-14 éves kor körül elkezdődő hóbort ez, és mondhatják, hogy ez egy életstílus, meg hogy ez örök, 5-10 év múlva szégyenkezve fognak a korábbi fotóikra nézni. Többségük kinövi szerencsére.

És az utolsó dolog lenne, ami eszembe jut, hogy így akarja kifejezni magát, meghogy egyedi, meg az ilyen tipikus közhelyes dumák.

2017. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy azért akad pár lány, aki nem növi ki. Mert nekem viszont nagyon tetszenek az ilyesféle lányok. Barátnő ideál:)
2017. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3-nak igaza van.

Nekem sose jött be ez a stílus, nem voltam ilyen soha.

2017. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

van az a vonal a tetkós, fültágítós, piercinges csajokból, mint a képeken az utcsó 2-t levéve, mint ezek. kiélt arccal pózolni... ennyik.

van a utolsó két kép, ahol normálisabbak. én nőként az elsőtől falnak megyek. pont kb. megcsúfolják ezt a vonalat :D de pontosan tudom, hogy mit gondolnak rólam az emberek.

én egyikhez se tartozom, énke énke vagyok, de ezzel vállalom azt, hogy az emberek jó részéből nem túl jó érzéseket fogok kiváltani. manapság ciki felvállalni magad, ugyebár. szóval ha elkezded, nem biztos, hogy nem fognak inzultálni férfiak és nők is, lehet le is leszel köpve majd (velem megtörtént már)... válassz.

2017. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!