Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy tetszik ez a...

Nektek hogy tetszik ez a bikinialsóm? Mint fazon, színek?

Figyelt kérdés
Nektek tetszik ennek a bikinialsómnak a színe,fazonja?Nemrég vettem:)Elég kényelmes:)Akit érdekel annak privátba tudok még mutatni képet ahol jobban látszódik:)És mielőtt kérdezi valaki,igen én vagyok a képen:)
2017. aug. 5. 23:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2017. aug. 5. 23:11
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez tényleg te vagy ? :)
2017. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen de már mondtam az előbb:)
2017. aug. 5. 23:17
 4/18 anonim ***** válasza:
ez valami indiános minta lesz. Jó élénkek a színei. Nem rossz, de nekem kicsit világító o.o
2017. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mi tortent a comboddal?
2017. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Igen, latjuk van sok panelkonyhas tetkod, koldok pc, a szoli is megy, mukorom ... tipik sugarbaby. A kerdesednek semmi koze a bikinialsodhoz, csak egy kis egofenyezesre vagysz. :) a borod alapjan raadasul szerintem 30 -nak is kinezhetsz. De nyilvan nem vagy, max 23. :)


Jaa es nem, dehogy vagyok irigy. Egy ilyen joszagra? Ha probababa akarnek lenni, megoldanam en.


Es az ilyenek miatt jarnak allo .....szal a ferfiak az utcan, es irjak a gyk-ra a kerdeseket, hogy mert nem tudnak osszeszedni egy ilyen not...


Megerett a vilag a pusztulasra

2017. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem csúnya. Én sose vennék föl ilyet, igaz, nem is nézek ki így.
2017. aug. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,illik a bőrszínedhez :) Tetszik ez a derékrészen vastag gumis fazon is. Én ugyan nem vennem fel strandra,de hozzád illik.
2017. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem a bikini a gáz.
2017. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Nehezen tudom elhinni, hogy te vagy a képen. Teljesen olyan beütésed van, mintha valami külföldi instás csaj lennél. Illetve az ilyen lányoknak nem szokott gond lenni az önbizalmukkal. Most komolyan miért rakna fel egy ilyen csaj ilyen képet azzal a kérdéssel, hogy milyen a bikini alsója? Számomra felfoghatatlan...:D Kicsit sült csirke beütésed van, az a műköröm nagyon csúnya, a bikini színe pedig élénk nekem. Aki azt írta, hogy erre áll fel a pasiknak, az valahol nagyon eltévedt szerintem. Ne azokból a pasikból indulj ki, akik itt nyáladzanak mindenkire.
2017. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!