Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy tetszik ez a...

Nektek hogy tetszik ez a bikinialsóm? Mint fazon, színek?

Figyelt kérdés
Nektek tetszik ennek a bikinialsómnak a színe,fazonja?Nemrég vettem:)Elég kényelmes:)Akit érdekel annak privátba tudok még mutatni képet ahol jobban látszódik:)És mielőtt kérdezi valaki,igen én vagyok a képen:)
2017. aug. 5. 23:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is rühelltem, ezután is rühellni fogom a neon divatot (ami amúgy már rég nem az).
2017. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Növeljed még az egódat itt ha máshol nem megy ;)
2017. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem novekedik neki, mert ahogy elneztem, nem noveli senki. :D
2017. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez tuti ő egy instas csapról jobb kép készül,jobban elvan rendezve a csaj teste a képen mint neki.hat nagyon nem szep egy fekete bugyi jobban alna vagy valami normális pasztel szín ami nem ilyen ocsmány neon.
2017. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azték mintának tűnik amit látok belőre. Tetszik és megy hozzá a piros körömlakk.
2017. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Macskakarmok ronda tetoválásokkal. Libidógyilkos.
2017. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
jajj, nagyon nem jó ez a bugyi. A formája sem, a színe sem, mintája sem. Ilyen barna bőrre inkább valami egyszínű fekete (vagy babakék, sárga, mindegy végülis, csak ne neon) vagy ha jó az alakod, fehér.
2017. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szurokkal összekenték a combod. Legközelebb ne menj építkezés közelébe!
2017. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!