Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem idegesít, hogy a...

Titeket nem idegesít, hogy a Deichmannban tukmálják a talpbetéteket meg a sprayket?

Figyelt kérdés
Ha vékony a cipő talpa azért vegyél, ha magas a sarka azért, ha másért nem, akkor azért, hogy ne izzadjon bele a lábad. Múltkor egy szandálhoz is akartak betétet rám tukmálni, mert lapos a talpa. Már én érzem magam kellemetlenül, hogy nem veszek.

2017. aug. 6. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"Köszönöm, nem kérek" Íme a megoldás!Nálam működik.
2017. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy consumer vagy. A vezetőt meg az idegesítené, ha nem kínálnák, és csődbe menne a bolt, utána meg téged az idegesítene, hogy megszűnt a Deichmann.
2017. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
De, nagyon idegesítő
2017. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk azokhoz a béna cipőkhöz tényleg jól jön valami.
2017. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom nem kell a spray, egyből jön az, hogy de ezt nem lehet ám vízzel tisztítani stb.
2017. aug. 6. 16:54
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Engem is idegesít. Ha nem kérek semmit,úgy néznek rám,mintha valami igénytelen jószág lennék.
2017. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem sz@rnak bele, hogy te veszel e talpbetet vagy nem. Ram akkor se neznek mashogy, ha azt, mondom, hogy koszonom, nem. Neki az a dolga, hogy eladja, ezert nyilvan ajanlania kell.
2017. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
"Köszönöm, múltkor már vettem."
2017. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem pont kellene impregnáló spray velúr bőr cipőhöz. Majd, ha legközelebb is megkérdik vegyél már nekem egyet. Köszi.
2017. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Igen, valóban annyira erőszakosan teszik, mintha komoly jutalékot kapnának utána!

Néhány meg annyira aktív, hogy ha nemet mondasz, akkor is újra nekifut!

2017. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!