Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színtípusba tartozhatok...

Milyen színtípusba tartozhatok, ha ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezem? (Tavasz, nyár, ősz vagy tél? )

Figyelt kérdés

Extrém világos, bőröm van, nehezen barnulok le, inkább égek.

De emellett az arcom mindig piros, rózsás.

Nincsenek szeplőim.

A szemem "3 színű" zöldes - centrális heterochromiás.

A kerete szürkéskék, az alapszíne olivazöld, középen pedig van egy barna csillag.

A természetes hajam egyértelműen sötétbarna, már-már fekete, viszont színmélységben soha nem érte el azt a tónust, mint amilyen a dögös mediterrán csajoknak lenni szokott.

Sokkal fakóbb és szürkésebb, azaz ha vadabb annál.


Én arra gondolok, hogy egy sötétebb nyár lehetek.

A télen is gondolkoztam, de a zöld szem nem éppen rá jellemző.



2017. aug. 10. 21:32
 1/5 A kérdező kommentje:
*hamvasabb
2017. aug. 10. 21:34
 2/5 anonim válasza:
Inkább jobban tavaszhoz tartozol😉
2017. aug. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mintha magamról olvastam volna a leírást :) Azzal a különbséggel, hogy nekem inkább középbarna hajam van. Viszont én kiskoromban szőke voltam. Magammal és veled kapcsolatban nyárra tippelek, de várom a válaszokat :)
2017. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb. 2 éves koromig én is szőke voltam, utána pedig bebarnultam.
2017. aug. 11. 13:53
 5/5 anonim válasza:
Én szerintem igazi hófehérke vagy, azaz tél típus! A zöld szemszín nem kizáró ok!
2017. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!