Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megszeretném változtatni a...

Megszeretném változtatni a külsőm. Mi legyen? (képek lent lineklve)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik és érdekel a goth stílus. Régen is rajongtam az emo és goth stílusért. Mindkettőért.

Vlmennyire otthon is érzem magam bennük. De egyik stílust sem hordom. Nem merem. Pedig vonzanak a gothos vágott,fekete és valmenyire még is dívatos ruhák és rockot hallgatok leginkább. A pasztelgoth hajak is teszenek,nagyon szívesen be festeném a hajamat,de nem merem, mert gesztenye barna a hajam, vörös tincsekkel és mivel sokan különlegesnek tartják,ezért nem akarom elveszíteni a hajszínem,de még is olyan szívesen be festeném lilára vagy kék ombréra. :D Mit csináljak? Merjem fel vállalni magam és kezdjek el úgy öltözködni? Be is fessem a hajam? Nagyon megszeretnék változni és hátam mögött hagyni a múltamat... De mivel pont ezek azok a stílusok amit sokan nagyon elleneznek és elitélnek,nem merek lépni.



Itt van pár kép rólam.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2017. aug. 13. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, próbáld ki, különben soha nem derül ki, hogy jól érznéd-e magad ezzel a stílussal. Szerintem a sötétbarna haj nagyon jól állna, és akkor az alja még mindig lehetne lila/kék. Ha nem akarsz egyből teljesen goth stílusra váltani, akkor először kezdd egy-egy kiegészítővel, ruhadarabbal, és úgy fokozatosabb lesz a változás.
2017. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez a te döntésed. Ha nagyon vonz ez az egész akkor vállald fel. Szerintem bájos arcod van nem kéne befesteni a hajad vagy tiszta fekete ruhákban járkálnod.
2017. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem egyedi legyél! A goth és hasonló... Tucat lett...
2017. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat a hajaddal midnenfele kepp kezdj valamit. Szep a szine, de elettelen, semmilyen, fako, csak ugy log a semmibe.

Valami pakolast hasznalj ra hetente egyszer. Otthon levo dolgokbol is tudsz, amik nagyon jol apoljal a hajat. (Tojas, mez, olivaolaj)

Es nezz utana valami fazonnak, mert ez igy nem a legelonyosebb, stilus ide vagy oda. Szep vagy, de megszebb lehetnel egy jo frizuraval.

2017. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Huu szerintem igazán szép vagy és jól állna a fekete haj is de a fekete ruhákat inkább hanyagold a színes hajakkal együtt. De persze ez csak az én véleményem.
2017. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó válaszolóval egyet értek
2017. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A szubkultúrák mindig gyerekesen hatnak, akármit csinálsz.

A goth és társai pedig különöseg drága hóbortok, szóval nem azon paráznék, hogy ki mit gondol, hanem hogy bírnám-e anyagilag. De ha megteheted és időd engedi, hogy egy nap 2-3 órát is készülődj, hajrá.

2017. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hajfestést felejtsd el, egyrészt szép s színe, másrészt a színes akkor se fogná be a sok vörös pigment miatt, ha 3-4szer leszívatnák a színét
2017. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Goth csak akkor legyél ha halgatsz is goth zenét.

Ha csak azért lennél goth mert változni akarsz vagy különlegesebb akarsz lenni akkor szerintem felejtsd el az egészet mert ez eléggé macerás dolog. Meg ez egy szubkultúra és nem egy divatirányzat.

Amúgy is egy goth lelkületű ember sz@rik mások véleményére és nem fél olyannak lenni mint amilyen. A metálosokat is elitélik a hétköznapibb, divatosabb emberek, de erre is sz@rni kell.

Néha szeretem látni az arcukon a megbotránkozást amikor megvetően rámnéznek. Valószínűleg nem tudnak beilleszteni a szűküs kis gondolkozásmódjukba egy black metálos piercinges bakancsos lányt. Én már deviáns elem vagyok számukra, amitől jobb távol maradni. Metrón nem ülnek le mellém meg volt hogy az utcán is megszóltak de pont hidegen hagy. Ez az ő szegénységi bizonyítványuk, hogy pusztán külsőségek alapján itélkeznek és néznek le másokat. Szerintem te se foglalkoz mások véleményével. Mert mi van akkor ha a goth mások által ellenzet és elitélt dolog? Neked tetszik és itt ennyi a lényeg, hogy neked tetszen jól érezd magad az adott szubkultúrában.


Ha tényleg kiakarod próbálni milyen gothnak lenni és ez nem csak egy fellángolás nállad akkor keres turikban sötétebb darabokat vagy alakíttas át ruhákat varrónővel.

Így olcsóbban megúszod az egészet mintha Punkrave meg Queen of darkness cuccokat rendelnél magadnak.

Esetleg szerez be valahonnan egy acélmerevítős fűzőt. Nagyon nőies viselet és bármilyen egyszerű fekete egyberuhát feldobb.

Szerintem ne fesd be a hajadat.

Úgy szép ahogy van. Esetleg valami pakolást tegyél rá vagy ha végképp festeni akarod akkor jól állna neked a vörös hennával festet haj. Ez ápolja is a hajat és szép szint add neki.

2017. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!