Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpressről harisnya?

Aliexpressről harisnya?

Figyelt kérdés
Érdemes? Van jó minőségű? Rendelt már valaki onnan?

2017. aug. 14. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Miért akarsz onnan rendelni, valami nagyon különleges darabot tálaltál ami itthon nincs? Egyébként vannak márkák amikről lehet tudni hogy jó minőségű. Esetleg be tudnád linkelni melyikre gondolsz?
2017. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az alis harisnyák inkább egyszer kétszer használatos darabok, ugyanakkor nagyon kedvező az áruk. Ezt figyelembe véve én rendelnék, szerintem megéri
2017. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Tartósságra sima, fekete harisnyákat az Aldiban érdemes venni, de pl. neccet csak Aliról rendelek. 1 dollár, és mikor divatban volt, itthon 2000 forintot is elkértek egy párért.
2017. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ez így van. Botrány, hogy a calzedoniában 3200 forint egy neccharisnya, míg alin 300 ft. És ugyanaz az anyag, szóval minőségbeli eltérés sincs. De ugyanez vonatkozik még rengeteg cuccra.
2017. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Én azt szeretem az aliban, hogy jól kialakult termék értékelő rendszere van. Érdemes a "feedback" fülecske alatti kommenteket elolvasgatni egy-egy kiszemelt terméknél. Sok terméknél vannak fent vásárlók által készített képek is, szóval láthatod, hogy igazából egy átlagos nőn hogy néz ki az a bizonyos ruhadarab meg milyen az anyaga.

A harisnyáról meg annyit, hogy én simán rendelnék, mert nálam akármilyen harisnya 2-3 használatos, utána valahogy úgy is tönkreteszem vagy megunom. Ha te nem így vagy vele egy próbát akkor is megér, mert igazából nagyon olcsó. De azért mindenképp olvasd el alatta a kommenteket, engem jó párszor mentettek már meg a pénzkidobástól.

2017. aug. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy próbát valószinű megér. Valoban 1 dollár ami itthon 1500 lenne...
2017. aug. 16. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!