Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az miért van, hogy csak a...

Az miért van, hogy csak a boxer alsónadrág az elfogadható, főleg így fiataloknál?

Figyelt kérdés
Mindenkin az van (öltözőben látom suliban), és amikor rajtam nem az volt, szóvá tették.

2017. aug. 17. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Mert itt begyöpösödött majmoló a társadalom és elvárják a sablonosságot, de csak a fiúktól!


Amikor Én voltam fiatal az idősebbek többekközött a nagyapám viselte és elég öreges viselet volt nem beszélve a zacsesz megnyúllik és 80 évesen a térdedig fog érni..

Most meg ezt az ódivatú rövidnadrágot viselik a fiatalok azt hiszik ez a menő közben meg nem hogy kényelmetlen de még öregít is!

Én mindég ellent megyek az elvárt szinte már kötelező sablondivatnak bámúl is a sok barom de felőlem kiszívhatják az orromat...

2017. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert birkák.
2017. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak süljenek bele nyugodtan.
2017. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 válaszolónak

Azért azzal tisztában vagy, hogy a mai "divatos" boxer nem az a lenge rövidnadrág, amit nagyapád(meg az enyém is) hord, hanem a szűk boxer, amiben biztos nem nyúlik ki semmid :)

Sima boxert még nem láttam senkit a fiatalok közül viselni, fecskét is csak 1-2-t.

2017. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor had kontrázzak rá a kommentedre!

Biztos olvastad már itt a cinikus válaszokat mikor szóba kerültek a fiúknál a szűk skinny farmerok!

Jöttek hogy egészségtelen mert elszorítja a heréket stb.

És fogadom volt köztük olyan aki az általad leírt boxert viselte....

2017. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Divatmajmolásból. Én el nem tudom képzelni, főleg nyáron, hogy miért legyen rajtam háromszor annyi textil, és melegítsen, mint amennyi éppen elég.


Én kizárólag slipet hordok, akinek nem tetszik, az ne nézze! Nem azért hordom, hogy férfitársaimnak tetsszen, hanem azért, mert abban érzem jól magam.


Ha majd pár év múlva a fecske lesz a divat, akkor a mai fiatal generáció ha 40-es lesz, majd a bokszert tartják "papásnak".

2017. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!