Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnám azt elfelejteni...

Hogy tudnám azt elfelejteni hogy kevés ruhába járok az iskolába és nem kell miatta szegyellnem magam, mert 2 éve utálom a sulit emiatt és ezért nem szeretek suliba járni?

Figyelt kérdés
Nekem ha valamit szégyellnem kell akkor kikészülök. :(
2017. aug. 21. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi?
2017. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést.
2017. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szeretsz suliba járni mert kicsi a ruhatárad, magyarán kevés göncöd van ? Ha már van két farmered, meg pár pólód akkor mi a gondod ? 16 leszel mész diák-munkázni aztán felvirágoztatod a szekrényedet.
2017. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 évet jártam minden egyes nap ugyanabban a pulóverben és nadrágban. Ennek már 3-4 éve, de borzalmas volt, leginkább ez okozta a lelki problémáimat. Azt mondom, hogy menj el a szüleiddel, vagy kérj pénzt és nézz be egy kilósba, hidd el, jó göncöket lehet találni és csak pár száz forint
2017. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En is a kilos turikat ajanlom. A baratnoim kozul en szarmazom a legegyszerubb csaladbol. Megis nekem van a legtobb ruhanemum,mert rengeteget turizok es nem egy dizajner darabbal rendelkezem. Ha raszansz 1000-2000 forintot,abbol siman veszel szerencsesebb napokon 2 szatyor ruhat.
2017. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon régóta mindig "csak" 1-2 nadrágom 3-4 pólóm és 2 normális hordható nem otthoni pulóverem van. Sosem jutott eszembe még emiatt szégyenkezni, mert iskolába tanulni járok, nem divatbemutatóra (pedig lány vagyok) :) Te se szégyelld, nem leszel kevesebb ember amiert nem adidas felsőben és nike sportcipőben mászkálsz. Hidd el, amint kikerülsz az iskolából, és dolgozni kezdesz/egyetemre jársz, a kutyát nem fogja érdekelni hogy egymás után többször veszed fel ugyanazt a pólót vagy nadrágot. Meg egyébként is, normális ember emiatt nem ítélkezik, mert felfogja hogy nem mindenkinek ugyanolyanok a lehetőségei. Legyen mindig tiszta, nem gyűrött a ruhád, és senkinek nem lehet egy rossz szava se. Ha meg mégis beszólnak, világosítsd fel őket, hogy van otthon mosógépetek és mosóporotok :D
2017. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!