Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék változtatni a...

Szeretnék változtatni a stílusomon. Hogy tegyem? Valaki innen tudna tippeket adni? Mert én nem értek a dologhoz csak tudom hogy milyet akarok 17/F Többi lent

Figyelt kérdés

Amíg együtt voltam a barátnőmmel már akkor is úgy éreztem hogy kell nekem egy stílus változás és most hogy szakítottunk mostmár biztos vagyok benne.

Igazából csak fekete és fehér cuccokba szeretnék járni gyűrűkkel és nyaklánccal. Hol tudom ezekhez beszerezni a cuccokat? Melyik boltokban? Mert jól szeretnék kinézni. És hogy öltözködjek mert csak a színket tudom hogy ilyennek kell lenni, ruhák összepasszolásában soha nem voltam jó. Esetleg ilyen féle stílushoz tudtok képet küldeni? Ha számít akkor 180cm magas vagyok 70kg sportos alkat.



2017. aug. 23. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Sziia! :)

Fekete és fehér cuccokat, gyűrűket, nyakláncot stb. bármelyik boltban betudsz szerezni. Szinte mindenhol vannak ilyenek.

2017. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leginkább úgy szokták hordani ezt a kombót hogy nike cipő mindegy milyen szín, skinny farmer fekete, bő seggig leérő fehér póló, a többit meg ki hogy.. Ezt látni leginkább a tekorosztályodban.
2017. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!