Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri a "márkás" mindennapi...

Megéri a "márkás" mindennapi ruhaneműt választani?

Figyelt kérdés

Nem a designer ruhákra gondolok, hanem például egy pólót a TESCO-ban 50-60%-al olcsóbban megkapok, mint egy NIKE STORE-ban.

Van olyan szintű minőségbeli különbség, hogy megérje a különbözetet?

Van bármilyen különbség köztük?

Miért választják sokan a márkásat? Ez biztosíték a jó minőségre?



2017. aug. 25. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A két említett példa esetében egyáltalán nem állandó a termékek minősége, van amikor megéri a drágább, van amikor nem. Persze ezt előre megjósolni kb lehetetlen. Magasabb árfekvésben már érezhető a különbség, aztán hogy megéri-e tízszeres árat fizetni egy pólóért, ami esetleg ténylegesen tízszer annyi ideig jó, az még mindig kérdéses.
2017. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azért a Nike-T és a Tesco-T összehasonlítani nem lehet.Illetve stílusban is különbözőek,azért a Nike boltokból nem tudsz elegánsan feloltozni,míg egy Tescobol viszonylag lehetséges.
2017. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, már rájöttem. A drágább, márkásabb is ugyanúgy elkopik, elhasználódik, nem igazán tart tovább. Én már nem is igazàn veszek márkás ruhákat, csak azt figyelem, hogy jól nézzen ki meg ne legyen gagyi, de az olcsóbb dolgok is ugyanolyan jók szerintem.
2017. aug. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!