Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni az adidas superstart?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor igen.
2017. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,nekem eddig minden cipom max fel evig birta,a superstarom mar masfel eve megvan es meg mindig jo. Igaz hogy nagyjabol dupla annyiba kerul mint a tobbi cipo de nagyon megeri.
2017. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De ti ha tehetnetek újra megvennétek?

Vagy hogy divat meg ?

2017. aug. 29. 09:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sok mindenki hordja.
2017. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg.. Nincs bajom a tömeg cipőkkel általában, ha tetszik, akkor megveszem! De ez már annyira lerágott csont. Inkább egy Vans cipőt vennék.
2017. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En masfel ev utan vettem tegnap ujat. Igaz hogy tomegcipo de nem veletlenul hordja ezt mindenki. Szerintem meg mindog divatos.
2017. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En nekem volt egy fekete-feher super starom majus ota de az tonkrement,most vettem egy teljesen hofeher super start🔥😭
2017. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 rákos róbert válasza:

Szia!

Nekem már volt ilyenem, és legutóbb is ezt választottam.

Az én lábam nem egy mindennapi eset, mikor az ortopéd meglátta, kinevetett. Gyakorlatilag csak 41-es, de olyan magas a lábfejem, hogy van cipő, amiből a 42-43-as méret a megfelelő. Lúdtalpam van, és sarló alakú az egész... szóval nekem nem egyszerű cipőt venni. A Superstar 3 évig bírta, pedig nem kíméltem. Nagyon tartós ha az én brutál patámon ennyi ideig állta a sarat. Ezért is vettem újra.

Divat vagy nem, ez szerintem szubjektív. Igazából jól megy a hétköznapi ruházathoz is, a sportos melegítős vonal mellé is passzol, de láttam már olyat, hogy valaki elegánsabb ing és szövetnadrághoz viselte. Életkortól is független, mindegy hogy tini, huszon-harmic vagy negyvenes vagy, esetleg akár öregebb, nem ciki ha ilyen van a lábadon. Nekem a fehér cipő-fekete betétekkel variációk jönnek be leginkább, de ugyanígy klasszikus a fekete alapon fehér. Ha ez nem elégíti ki az igényeidet, vannak nagyon extrém kombinációk is.

Lehet hogy sokan veszik, de szerintem ez azon kevés dolgok egyike, ami nem véletlenül lett népszerű.

Szerintem vedd meg bátran, megbánni nem fogod.

2017. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. aug. 29. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem már három pár Superstarom volt, és biztos fogok még venni. A legjobb cipő, kényelmes és gyönyörű - divattól függetlenül egy örök darab.
2017. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!