Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Új, színes harisnyám első...

Új, színes harisnyám első hordáskor kilukadt.1000 Ft volt, nem tudom hány DEN-es, de vastagnak tűnt. Ilyenkor nem gáz érte reklamálni?

Figyelt kérdés
Egy sima nejlonharisnyáért, amit 300-400 Ft nem reklamálnak, azoknál is előfordul, hogy az első használatkor elpattan a szál, na de egy 1000 Ft-os vastagabb harisnyától többet vártam! Nem gáz a boltba visszavinni és megkérdezni, hogy kicserélnék-e?

2017. aug. 29. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha felhúztad,akkor szerintem nem cserélik ki.De próbáld meg.
2017. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak nagyon elkeseríteni de az 1000 forintos még közel sem a drága kategória. Volt barátnőmnek voltak 2-3000 forintos harisnyái meg combfixei némelyik nem is olyan vékony de volt itt is ami alig bírt 1 használatot pedig figyelt rá. :/ szerintem ez olyan kicsit mint a betört telefonképernyő azt se nagyon cserélik ki ingyen mert azt mondják te tehetsz róla.
2017. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1000 Ft az olcsó kategória. Eléggé furán néznek majd rád ha visszamesz reklamálni.....
2017. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!