Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ilyen fehérnemű tetszik...

Lányok ilyen fehérnemű tetszik nektek, fel vennétek, vagy van aki hord ilyet? Nekem nagyon meg tetszett. De kíváncsi vagyok mások hogyan látják!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2017. aug. 31. 05:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem fehérnemű, ez egy body. Azért van csak "bugyi" része, hogy ne csúszkáljon ki folyton a nadrágból, szoknyából.
2017. aug. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem lévő jól mondja.

Egyébként nekem nem annyira jönnek be a bodyk de biztos praktikusak.

2017. aug. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sosem hordok ilyet. De nincs vele bajom. Szokatlan ruhadarab, bár terjedőben van.
2017. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát van ahol fehérneműként kezelik, de van olyan ahol csak sima bodynak hívják.

De nem nagyon elterjedt ez az egyrészes ruha darab, legalábbis az én ismeretségi körömben nem úgy tűnik.

De én nekem nagyon tetszik, és mikor meg mutattam a páromnak neki is nagyon tetszett, ő neki nagyon vonzó a body, de főleg ami tényleg fehérnemű, de szerintem ki próbálom azt is:)! Meg lepem vele!

Csak arra szeretnék rá jönni hogy miért nem annyira kedvelt ruhadarab a body?!

2017. szept. 1. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én magam nem szeretem a body-t és nincs egy darabom sem, a "hagyományos" felsőket jobban szeretem. De én úgy látom, hogy sokan szeretik és keresik, mert praktikusabb, nem kell folyton visszatűrögetni a szoknyába/naciba. Én mondjuk nem tudnám elképzelni, hogy minden pisilésnél még azt is külön kicsatoljam, aztán vissza, nem mintha egy nagy munka lenne, de én inkább maradok a sima felsőknél. De ha neked tetszik, vegyél, egyre nagyobb belőlük a kínálat és nagyon szépeket lehet kapni.
2017. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem ez a body amit belinkeltél eszméletlenül emlékeztet a tornadresszre amit suliban kellett hordanunk tesin. Bajom nem volt vele, csak én akkor erre sportruhaként tekintettem. Bár környékünkön sok helyen árulnak, leginkább hosszú ujjút vagy ujjatlant de én sosem tudtam elképzelni hogy a pólóm egyben a bugyim is legyen. Ami nekem van hosszú ujjú azt csak télen viselem de van alattam bugyi mert annak alapból elég kényelmetlen alul a kialakítása a lábamközött. Másrészt én iskolásként rühelltem a tornadresszt és mindig ez ugrik be a bodyról nem tudom miért.
2017. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sokan vannak így a tornadresszel, nekem nem volt vele bajom és szerettem tesizni tornadresszben, engem valószínű azért is nem zavar az egyrészes (fehérnemű) fürdőruhából is van nekem olyan ami egyrészes.
2017. szept. 13. 04:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez valóban szép. Nekem a lányom hord ilyen body-kat. Van neki több, sima fehér virág mintás, matrózos és ilyen egyszínű több színben.

Egyébként pedig mindig is divatos volt, ma is és a fiúknak is tetszik.

2017. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem bejön , tetszenek az ilyenek.
2017. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!