Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti milyen zoknit...

Lányok, ti milyen zoknit viseltek télen?

Figyelt kérdés
Milyen zoknit viseltek télen hétköznap suliban és milyet hétvégén otthon? Létszi kort is írjatok :)

2017. aug. 31. 16:48
 1/2 anonim válasza:
100%

Iskolába általában ilyesmit: [link] csak sötétebb szítű és kicsit magasabb szárú. Otthon meg ilyeneket: [link] , olyan régi iskolába járós zoknikat, amelyek már túlságosan elkoptak ahhoz, hogy elmenjek bennük valahova.


De én mikor a suliból hazaérek, akkor is más zoknit húzok így nálam nem úgy van hogy ,,hétköznap suliban és milyet hétvégén otthon'', hanem ,,elmenős és otthoni''

16, megyek 10.-be :)

2017. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%
Jó meleg thermozoknit. Gimis koromban szoktam rá amikor sokat kellett a buszra várva ácsorogni. Hétvégén otthon ilyen nagyon vastagot, ami szerintem már a cipőbe sem fér bele.
2017. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!