Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti viseltek a hüvelykujjatokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti viseltek a hüvelykujjatokon gyűrűt, hogy a lányok lássák, leszbikusok vagytok?

Figyelt kérdés
Persze nem egy kőbe vésett szabály hogy aki ott hordja az leszbikus, én is tudom, de úgy vettem észre, egyre inkább elterjedt a leszbikus lányok körében hogy direkt úgy hordják.

2017. jún. 13. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Én pl.nem hordok, nem sok értelmét látom, ahogy a szivárvanyos cuccoknak sem. Tényleg sok nemleszbikus is hord ott, és egyáltalán nem könnyebb ismerkedni vele. Ha épp nem alkalmasak a körülmények, (épp rohan/rohansz valahova, van kapcsolata/kapcsolatod, valami miatt nem akar/akarsz ismerkedni, egyszerűen nem jön be/jössz be neki) hiába van gyűrű az ujján/ujjadon, nem fog/fogsz leszólítani egy vadidegent.
2017. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyrészt nem szeretek semmiféle ékszert magamon, másrészt nincs szükségem arra, hogy az emberek (már aki hallott erről a szokásról) a szexualitásom alapján ítéljenek meg, mikor az csupán töredéke a személyiségemnek.

Ha bejön nekem valaki, úgyis meg fogja tudni tőlem.

2017. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

En hordok, bar csak biszex vagyok😂 de eddig nem sokan akarjak eszre venni sad story

16/l/bi

2017. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hordok.. Azért is mert ezt a barátnőmtől kaptam, és a többi ujjamra nagy.. meg ha már leszbikus vagyok.. jó ez így :D
2017. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem mi leszbikusok és biszex nők állapodjunk meg egy közös jelszóban és aki tudja az tuti az. Na milyen az ötlet?Csak szájról szájra terjedhet.

Nem látom értelmét ,akárki megveheti felteheti ,nem biztos hogy jel.

Mint ahogy írtam ennyi erővel legyen egy közös jelszó kb annyit érne.

2017. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Èn a gyűrűs ujjamon hordok:O

23L

2017. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Eleinte nem hordtam, de mostmár hordom, nem mintha nagy jelentősége lenne, mert az emberek többsége észre se veszi :D
2017. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én hordok, de nem azért, hogy bárkinek jelt adjak vagy bármi. :D Nekem ott tetszik, ott kényelmes, ott néz ki jól, de semmi köze ahhoz, hogy kit szeretek.


20l

2017. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem mindig is vonzott a hüvelykujj gyűrű, és szerettem volna egyet. Csak mert tetszik. Aztán persze láttam ezt a "szájhagyományt", amit amugy nem tartok rossz dolognak, de igazából ahogy már fentebb írták, sokszor tényleg nem ad segítséget. Még, ha a bal kezén is van... Esetleg semmilyen más gyűrű nincs a kezeim, sem. Sajnos összefutottam már a szituációval, hogy tetszett a lány, gyűrű is volt rajta mégsem mertem odamenni. És ha sokan igy vannak ezzel, akkor ugyebár nem sokat "ér" a "kis jelünk". De azért szerintem jo, kellemes, hogy ez már igy elterjedt. Meg a társaságomon belül aki hord, tényleg azért hordja.
2017. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hordok, mert nekem nem tetszik. Hülyeségnek is tartom, hogy a hüvelykujjon hordott gyűrűhöz ezt a jelentéstartalmat társították. :D Ha egy hetero nőnek is tetszik a hüvelykujjon hordott gyűrű, akkor simán hordhatja ott anélkül, hogy leszbikus lenne.
2017. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!