Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vannak az emberek...

Miért vannak az emberek annyirs oda a H&M üzletekért?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, nekem is van jópár cuccom onnan, de az egyetemi évfolyamtársaim oda vannak meg vissza tőle. Viszont sokszor tapasztaltam már, hogy olyan anyagokkal dolgoznak, amikkel a kínais üzletekben találkozni és több 10 ugyanolyan fazonú ruhaneműt árulnak.

Mégis miért szeretik annyira és miért vannak elájulva maguktól,hogy ők biza a H&M-ben vásárolnak csak.


2017. szept. 3. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Megszokás, régen én is sokat vásároltam H&M-ben. Azóta is gyakran benézek, de annyira leromlott a minősége, hogy idén egy pólót vettem ott és kész. Azt hiszem, lassan leszokok róla. Csak az a baj, hogy már mindenhol nagyon gagyit árulnak. Még a Van Graaf-ban is megreszkíroztam egy igen drága felsőt, kb. 5 mosást bírt ki.
2017. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Én azért szeretem, mert ott van a legtöbb olyan ruha ami tetszik és nem horror áron van. Szerencsére általában amik nekem tetszenek azoknak a anyaga se rossz. De tényleg elég változó és nagyon szarok is vannak, de azokat nem veszem meg:D Azt nem mondanám, hogy istenítem a boltot, de nagyon szeretem.
2017. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Én szinte csak ott találok magamnak ruhát, bár az idei felhozatal elég siralmas. Az árak miatt járok oda mégis, de lehet, hogy érdemesebb lenne drágábban, de kevesebbszer vásárolni.
2017. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olcso es jo. Hetente vasarolok mindig talalok vmi jot
2017. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert olcsó, és vannak egyszerű, hétköznapi, jól kombinálható darabjaik is.

Nekem a minőségre sem lehet panaszom, bár igyekszem vigyázni is a ruhákra.

Nagyon kényelmesek a melltartóik is egyébként.

2017. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ára miatt járok oda, de mostanában alig találtam szép dolgot. Eléggé meg kell nézni mit vesz ott az ember, mert sok a gagyi, összecsapott varrással és anyaggal rendelkező dolog.
2017. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt panaszom ott a minőségre ma is vettem 2 ruhát. De utolsó ha gond van vele vissza lehet vinni ez is jo hogy adjak ezt a lehetősget hogy ha gond van cserelik bármire
2017. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én nem vagyok oda érte annyira, de szoktam ott vásárolni.

aktuális amit árulnak, és nem is drága. nekem a minőséggel sehol nem volt még gondom. mondjuk nagyon sok ruhám van, így később is használódnak el. meg kell nézni milyen anyagból van, az sokat számít. nem kell olyan anyagú cuccot venni, ami nagyon hajlamos bolyhosodásra pl.

2017. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok ANNYIRA oda (ruhatáram 95%-a turiból van :D), de az ilyen fast fashion üzletek közül még messze ez a legjobb. Viszonylag megfizethető, főleg akciózáskor (akciózáskor olcsóbban kifogok ott ruhákat, mint a kínaiban, és ízlésesebbeket). Sokféle stílusban lehet vásárolni (míg más boltokban azt látom, hogy túlzottan a rihegő-röhögő tiniknek vagy az útszéli "hölgyként" öltözőknek akarnak megfelelni, vagy épp le vannak maradva a divattal 20 évet, és a 40es üzletasszonyoknak árulnak holmikat stílusra, fazonra), mindig találok vmi olyasmit, ami az ízlésem (lezseren elegáns a legtöbb esetben, ünnepekkor elegáns... nem szeretem a túldíszített dolgokat, de szeretem az érdekesebb szabásvonalakat, egy-két érdekesebb dolgot id). Ha vki akarja követni a divatot, annak is jó, aki annyira nem, annak is.

Amúgy a sminkjeik között is vannak jók, bár kár, hogy az egész kollekciót kb. csak a Vörösmarty téri/Váci utcai üzletben lehet kapni. Körömlakkjaik kenterbe verik a sokkal drágábbakat is pl.

Meg nyilván van, akinél az is közrejátszik, hogy "csak menő helyen akarok vásárolni", és a H&M menőbb helyek közül a legolcsóbb.

2017. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9. vagyok


Amúgy tény és való, vannak nagyon szar minőségű cuccok is ott, de tudni kell választani. Vannak kifejezetten jó anyagú, szabású darabjaik is.

2017. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!