Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nézik meg folyton az...

Miért nézik meg folyton az emberek?

Figyelt kérdés

Miért nézik meg hogy mi van rajtam?

Általában márkás ruhákat hordok.

Szeretem a divatot követni! Nem vagyunk gazdagok középosztályhoz sorolnám magunkat!!

Szeretek változatosan öltözni, vásárlás mániám nincsen havonta szokta magamnak ruhákat venni, persze nem kell itt olyan sok mindenre gondolni!! kb2farmer 2pulcsi 3felső...

Néha olyan be gyepesedettek tudnak lenni az emberek...!



2017. jan. 22. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért nézik meg véletlenül mert tetszik nekik amit viselsz? Én is megszoktam bámulni azoknak a lányoknak a ruháit amik nagyon tetszenek. :D Félreérthető tud lenni.

15/L

2017. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Felvágós.
2017. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha te középosztályhoz tartozol akkor én kb a hajléktalanok szintjén lehetek... a felvágós pedig valóban jó jelző

Több dolog miatt is megnézhetnek:

-azért néznek meg mert azt látják hogy egy divatmajom vagy és olyan vagy mint minden 3. lány

- mivel hiába divat valami, néha igenis gázul néznek ki a ruhák és nem is állnak mindenkinek jól, lehet neked sem épp előnyös a legújabb csillivilli felső

- épp jól áll ami rajtad van

2017. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
92%

Bocsi az offért

Hol tartod a ruháidat ha minden hónapban 2 farmer stb?????

Szerintem azért egy farmer nem is kopik ilyen gyorsan és a divatból srm megy ki 1-2 hónap alatt.

2017. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Valóban több oka lehet.Az emberek lehetnek féltékenyek,tetszhet nekik az ami rajtad van(ennek örülni kéne,mert elismerés)

Illetve lehet negatív okok,hogy nem állnak jól.Vagy a mások szemében a ruhák "rondák" amit nem tudok megérteni,hogy egyáltalán akkor miért néz oda,ráadásul még meg is jegyzi ahelyett,hogy örülne nem rajta van.


Szerintem hagyd őket a fenébe.Ez sok emberrel van még így.Egyik így gondolja, a másik úgy.Legyél továbbra is magabiztos és viseld azt,amit szeretnél.:)

2017. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Markas ruhak lehetnek epp nem noiesek is!

Gondolok itt a ferfi acelbetes bakancsra, ferfi pulcsi , polo, ne adj isten nadrag!

Ha mindezt no letedre viseled, ne csodalkozz hogy kineznek..

2017. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg lóg valami az orrodból.
2017. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!