Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is egyre nehezebben találto...

Ti is egyre nehezebben találtok megfelelő ruhadarabokat?

Figyelt kérdés

Évről évre macerásabb az évszakváltás. Alig találok olyan darabokat, amik beleillenének a ruhatáramba, így kevés ruhám van.

Amibe nem szeretek bele a boltban, azt nem veszem meg, mivel idővel úgyse hordanám, 1-2 szezon után a gyűjesben/rokonoknál végezné, én meg ha már pénzt áldoztam rá, szeretném az elrongyolódásig hordani.

Nincs problémás alakom, teljesen jó rám a plázás kínálat (36-os vagyok). Bele se gondolok, akinek mondjuk kicsi (tehát 32, esetleg az alatt) vagy plus size méretre van szüksége, annak milyen nehéz lehet.

Ami megfelelne, az meg néha pokolian drága.

Külföldön élek, a környéken nincs az a klasszikus turi, ahol mindent fillérekért be lehetne szerezni.


Ti hol vásaroltok?


2017. szept. 4. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ritkán tetszik meg valami.

Ha tetszik, akkor felpróbálásnál kiderül, hogy el van szabva. Pl. nagyon sok blúz van, amibe 3x beleférek olyan bő, de közben meg szűk a vállánál az ujja. Nadrágokat is nagyon nehéz találni, ha igazi szövetnadrágot szeretnék, nem valami streccs nadrágot vagy farmert.

Pedig nekem sincs problémás alakom, méretem, 38, ami elvileg tök átlagos.

Most már azt szoktam csinálni, hogyha valami nagyon megtetszik és teljesen jó, akkor kettőt is veszek belőle, hogy ha az egyik tönkremegy, akkor legyen még egy :)

2017. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű. Itt mondjuk van turi (Bp), ahol azért egy jó öt év divatjából lehet csemegézni, nem csak az aktuálisan kapható egyen felhozatalból. Nekem a felsők és a cipők problémásak, nadrágot viszonylag könnyen találok (C&A, H&M, F&F). Az M&S kivonult, az elég nagy szívás, oda sokat jártam; ahelyett max a Vögele jöhet számításba ruhák terén. Melltartót viszont nem tudom hol fogok tudni venni.
2017. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én turit nem szeretem, mert sose találok semmit. Nincs türelmem mindent alaposan végignézni.

Általában itt vásárolok: Orsay, Zara, H&M. Régebben szerettem a Promod-ot, de mostanában már nem találok ott semmit sem.

És van egy-két kis kedvenc butikom, ami nem ilyen ismert márkákhoz tartozik, hanem helyi vállalkozás, nem bevásárló központokban vannak.

2017. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!