Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyikorog a telitalpum, mit...

Nyikorog a telitalpum, mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Nem rég vásároltam egy telitalpu bokacsizmat és nyikorog, nem a talpa ha hozzáér a padlohoz, hanem a platform és a 'labresz' között ahol ugye ragasztva van, mit tudok vele csinálni?
2017. szept. 11. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaaaj nagyon elrontottam! Valaki jelentse a kérdést hogy áttegyek a szepseg/divat kategóriába! Köszönöm :(
2017. szept. 11. 20:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen csizmám, annak a sarka lehetett lyukas, és folyamatosan szuszogó hangot adott ki, amikor léptem. Én visszavittem, az árát pedig visszakaptam (Deichmann). Gondolom Te nem szeretnél megválni tőle, esetleg vidd vissza és cseréltesd ki egy másikra, ugyanebből a modellből. Hátha az már jó lesz.
2017. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valahol lyuk van benne, vagy a ragasztás hibás. Ha nem tudod/akarod visszavinni, akkor próbáld meg megkeresni, hogy hol van hiba rajta. Aztán anyagtól függően ragasztópisztollyal vagy valami ragasztóval megpróbálhatod betömni. Sokkal rosszabb csak nem lehet. Vagy van még pár eldugott hely, ahol foglalkoznak cipők javításával, igazából annyira minimális árat kérnek el érte hogy el se hiszem.
2017. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!