Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol lehet normális...

Budapesten hol lehet normális szövetkabátot varratni?

Figyelt kérdés
Évek óta nincs rendes kabátom télire, de mostanra megelégeltem ezt az áldatlan állapotot és szeretnék varratni egy minőségi szövetkabátot. Leginkább tapasztalatokat várok, ki, hol, milyet, mennyiért csináltatott és mennyire volt elégedett vele.

2017. szept. 15. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi leszek, bár szerintem már az an
2017. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
... az anyagvásárlás is problémás. Peek and Kloppenburgban vagy van Graafban sok szövetkabát szokott lenni, de én sem tudtam venni, katasztrofális a szabásuk.
2017. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szövetkabát télire hüvi lesz.
2017. szept. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: évszázadokkal ezelőtt feltalálták a vatelint. Egy jó gyapjú szövetkabát kibélelve mindennél jobb.
2017. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik szabónál, de nem olcsó mulatság. Hosszú férfi szövetkabát anyagára angol gyapjúból kb. 100 ezer forint körül van, plusz ugyanennyi a munkadíj (és akkor még szerény voltam).
2017. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!