Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancsot szeretné...

Acélbetétes bakancsot szeretnék venni, melyiket érdemes választani, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Eddig a Steel bakancs tetszik a legjobban, kb 20k-m van rá. Mindenképp fel szeretném próbálni vásárlás előtt. Lány vagyok, de elég széles a labfejem, így szerintem fiu bakancsot veszek. +Kérdések

Nem nehéz mindig felvenni?

Nem nyomja a lábat?

Mennyi idő "betorni"?

Válaszokat köszönöm!



2017. szept. 15. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Jaj majd te döntöd el hogy mi az igényes és mi az igénytelenség. Orvos látot már? Mert szerintem a nárcisztikus személyiség zavarodat kezeltetni kéne. Borzasztóan egomán vagy.

Ez persze nem zavar téged...de az acélbetétes bakancson itt pocsogsz. Szánalmas vagy.

2017. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%

Csak ugy megjegyzem, ez a nagyon jol nevelt es rettentoen ferfias emberszabasu kepzodmeny akinek a valaszai maximum 31%ban hasznosak egy masik kerdesen azon van felhaborodva, hogy miert tartjak egyesek cikinek a ferfitangat. Tovabba nem erti miert kell allandoan ferfiasan viselkedni es kikeri maganak ezt az egesz odivatu nemi szerep dolgot. Ezzel nem is lenne semmi baj, ha nem lenne egy A kategorias nyomorek parhuzamosan.


De az.


Nekem regen volt acelbetetesem, a betoressel nem volt problema, viszont az allando kotogetes miatt ugy dontottem konnyes bucsut veszunk egymastol. Nehez volt megszokni, hogy mas labbeliben nem alapfelszereltseg az orrban levo ace, de egy behasadt korom orokre beveste a tudatomba.

2017. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnalom, ha felzaklattalak te kis zsebpunisher.


Ha mar felajanlottad, elnek a kifejtos verzioval.


Lenne par kerdesem: Mit ertesz azon, hogy megkovetelt ferfias ruhazkodas? Milyen nem ferfi (tehat noi) ruhadarab az, amit szivesen hordanal, de rettegsz attol hogy kirohognek? Mi bajod az egyetemistakkal? Miert nem furcsallod, hogy csak teged tisztellek meg a figyelmemmel, holott voltak masok is akik osztjak a velemenyed a tangaval kapcsolatosan? Szerinted, ez a viselkedes amit ezen a ket poszton kepviselsz mit arul el rolad? Százötven centi az másfél méter? Elore is koszonom a valaszaidat.

2017. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!