Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen stílus jön be?

Bebu01 kérdése:

Nektek milyen stílus jön be?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy milyen stìlusom legyen.

"Streetwear" vagy inkább elegánsabb vonal?

A korosztályomba nem sokan öltözködnek elegánsan.

16F



2017. szept. 17. 02:29
 1/9 $$$$$ ***** válasza:

Ha megkerded akkor nem a te stílusod... Mindenkinék a saját stílusat kell megválasztani nem masoktól megkérdezni hogy milyen stílusod legyen...:)

17/F

2017. szept. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Egyetertek az elsovel. Vedd azt, ami tetszik neked.
2017. szept. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TR75 ***** válasza:

Én például szeretem a kockás flanellingeket, szeretek a természetben lenni, szakállam van, a fákat mindenféle szempontból esztétikusnak látom (élőket és feldolgozottakat is). Rá kellett jönnöm, hogy már jóval azelőtt lumberszexuális voltam, mielőtt egyáltalán bárki először leírta volna ezt a szót :-DDD

Szerintem az a jó, ha a stílus alakul az emberhez. A stílust lehet egy alapnak tekinteni, amin mindenki úgy variál, ahogy szeretne. Én nem tudnám elképzelni, hogy egy lapból kinézem a piperkőc metroszexuális vagy az agresszív gangszta stílust, és akkor aszerint öltözködöm, és ami nem a stílus előírásai szerint való, azt nem veszem fel.

Mindig kényelmesen szerettem öltözködni. Ez jelentett egyfajta célszerűséget is, nem csak sima külcsínt. Sosem kerestem stílust magamnak (tehát nem divat- és bulvárlapokból néztem ki, hogy mit vegyek fel).

16 évesen például jófiús-alteros-szerű voltam.

De az is igaz, hogy nem vagyunk egy korosztály, és ma már minden másképp van.

2017. szept. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Veled egyidős lány vagyok, de én nem tudom komolyan venni az ilyen "stillakill" fiúkat, akik csak azt várják mikor lesz új kollekció a New Yorkerben.

Fel lehet ízlésesen öltözködni mindenféle stílusirányzat nélkül is. Vedd meg ami neked tetszik, vagy úgy gondolod, hogy illik hozzád.

2017. szept. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekm mind a kettő tetszik, csak nem tudom, hogy egy elegánsabb vonalhoz, hogy viszonulnak a csajok.

Mert ez a "Steetwear" stílus jobban elfogadott a fiatalok körében.

2017. szept. 17. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyen olyan, ahogy jol erzed magad. Ne foglalkozz az elore megalkotott stílusokkal. Ha egyik nap elegansan van kedved feloltozni, tedd azt. Ha masnap viselnel inkabb farmert, tedd azt! Attol leszel egyedi, ha nem allsz be a sorba! Kit erdekel, mit hordanak a többiek? Ha piszkalnak azt is csak azert teszik majd, mert ok nem mernek onmaguk lenni.
2017. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Amilyenben jól érzed magad.
2017. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok, és az elegánsabb vonalat követem. 1-2 éve még én is követtem a "basic bitch" divatot, de így jobban érzem magam. Nyugodtan próbáld ki, aztán úgyis látni fogod ha nem tetszik.
2017. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. szept. 18. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!