Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webshopot akarnék csinálni és...

Webshopot akarnék csinálni és keresek egy webshopkészítőt, mit kérdezzek tőle elsősorban? Érdemes e rentes oldalt, vagy inkább webshopkészítővel?

Figyelt kérdés
Lehet tenni bele popup-t? Az egyéni webshopot utólag is szokták bőviteni? Egyedül tudom bővíteni a füleket és aloldalakat? Mennyibe fog fájni kb? Mik a tapasztalatok?

2017. márc. 12. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én szoftver mérnök vagyok, ennek megfelelően próbálok válaszolni. Lehet bele popup-ot tenni. Igazából bármit lehet beletenni, amit szeretnél. Nyilván az egyedi igények nagymértékben növelik az árakat is. Mivel a webshop egy eléggé általános és elterjedt dolog, ezért rengeteg sablon létezik már erre. Ha nincsenek nagyon egyedi és extra igényeid, akkor a fejlesztő valószínűleg valamilyen már kész sablont fog használni. Ennek az az előnye, hogy gyorsan elkészül és az ára is barátságos. Természetesen egy jó webshop (és a jó sablonok is ilyenek) alkalmas arra, hogy egy hozzá nem értő is könnyen bővíthesse tartalommal (pl. oldalak, hírek, termékek, stb.). Egy ilyen honlap ára néhány tíz ezer forinttól indul és sok száz ezer forintig el lehet vele menni, amit nagymértékben a honlap egyedisége határoz meg.
2017. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!