Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Körsál és kabát fősulis...

Körsál és kabát fősulis órákon nem tiszteletlenség?

Figyelt kérdés
Most gyógyultam ki egy torokgyulladásból, ma már majd megfagytam , főleg a nagyelőadókban, és feltettem a nyakamra a sálat, és [link] ilyesmi kabátban voltam szinte egész nap.

2017. szept. 20. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha egyszer hideg van, akkor nem tudsz mit tenni. Én is ültem már előadáson nagykabátban, mert hideg volt. Senkit nem zavart.
2017. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Alapvetően igen, és nem csak egyetemen. Azt a benyomást kelti, mintha alig várnád, hogy elhúzhasd a csíkot. Ha megteheted, inkább maradj otthon, ha meg nem, vegyél garbót.
2017. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

A nagyelőadóban senkit nem érdekel, meg nyilván a többiek is érzik hogy hideg van.

Annó nálunk pont hogy túlfűtötték az előadókat, az se volt jó.

2017. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát azért a nagykabát szerintem elég gáz, ha csak nem valamiért tényleg extrém hideg nincsen... Inkább akkor öltözz fel jó melegen, rétegesen. Egy vastag pulcsi, kardigán, poncsó stb még mindig kevésbé néz ki hülyén, mint a nagykabát.
2017. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Ha hideg van, akkor vedd fel. Nekünk is sokszor volt óránk olyan klinikai előadóban, ahol nem volt fűtés. Hidegben nem túl egészséges másfél órát ott ülni. Nagyelőadóban amúgy sem nézi senki.
2017. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, tipikus felsőoktatási egyenruha!

Ezekről messziről látszik hova járnak melegedni...

2017. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan öltözz csak fel,ne betegedj vissza. én meg egy tanulmányi osztályon dolgozom,de én is parkakabátban vagyok.
2017. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!