Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még most is vannak olyan...

Még most is vannak olyan lányok, akik mezítlábra húzott szandálban mászkálnak az utcán, hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma 3 ilyet is láttam, pedig esik az eső, 10-12 fok ha van itt nálunk. Ők hogy nem fáznak? Vagy hogyan van ez?

#ősz #mezítláb #szandál hűvös
2017. szept. 21. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az ő dolguk. Nem kellene másokkal foglalkozni,nekik jó így.
2017. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
A kurv.k télen se fáznak.Láttál már kabátba egyet?
2017. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs szezonnak megfelelö cipöjük. En mindenesetre senkit sem lattam szandalban, amiota esös, hideg az idöjaras.
2017. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent a legtöbb k urvan is van telen kabat, csak az utszelieken nem.
2017. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akiknek tényleg nem fázik a lába. Nekem egy volt barátnőm volt aki télen a bakancsahoz is csak egy vékony harisnyát húzott. Kérdeztem hogy nem fázik a lába és mondta hogy egyáltalán nem :)

Meg mindenki azt vesz fel ami neki jó. Nem vagyunk egyformák :)

2017. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

5-ös én is így gondolom :)

Én is szandált vettem fel ma is és nem haltam bele. Had legyen már az én dolgom h mi van a lábamon ^^

Ha mezítláb akarok elmenni otthonról ahhoz sincs senkinek semmi köze. Az én lábam és az én életem és ha így tetszem magamnak és annak akinek tetszeni akarok vagy akinek a véleményére adok akk másnak nincs köze hozzá. Bezzeg aki nyáron teszem azt bakancsot húz mert ilyen is van azt nem szólják le meg nem is téma sose.

2017. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyik a szövetnadrágos, másik a kövér nős, a harmadik meg a mezítláb szandálos kérdezgető. Van-e még valakinek valami baja? Amúgy nem mindegy neked? Nem te fázol fel. Vajon megérjük valaha, hogy az egyik ember nem szólja meg valamiért a másikat?
2017. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es hát igen jobb mással foglalkozni mint saját magaddal :( Sajnos sokan így gondolkodnak ahelyett h magukkal törődnének. Olyan szomorú.
2017. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Beleszaladtam a saját késembe én is. #7-es.
2017. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Én pl azt sem értem azzal miért foglalkoznak, ha valaki esküvőre melegítőbe megy....

A kérdés tehát jogos. Férfi pl már biztos nem mászkál így ilyenkor, tehát valami okának kell lennie, hogy 10 fokban szandáloznak. És ezt nem azzal kell elintézni,hogy közöd wazze ?

2017. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!