Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek nem csúszik a Dorko...

Nektek nem csúszik a Dorko bakancsotok talpa? :/

Figyelt kérdés
Tavaly vettem, kb 30 ezer ftért... nemrég kezdtem el csak hordani, elég merev és borzasztóan csúszik a talpa pláne ha esős idő van, állandóan attól félek h elvágódom benne. Azért egy ilyen árkategóriájú bakancstól nem ezt várná az ember, a Deichmannos bakancs masszívabb és kényelmesebb. Másnak mi a tapasztalata?
2017. szept. 23. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Van akinek nem csúszik.
2017. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz nem Dorko, hanem Lacoste bakancs volt, de én is jártam úgy cipővel, hogy megvettem, aztán nem hordtam másfél évig, és csúszósnak éreztem a talpát... cipésznél is voltam vele, ő mondta, hogy a gumitalp legkülső rétege ilyenkor megkeményedhet, és csúszóssá válhat! Szóval ő valami eszközzel lekoptatta ezt a részt, és utána tök jó lett a bakancs tapadása.
2017. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) akkor gondolom, ha elkezdem gyakran hordani, előbb utóbb megkopik. fura, h a 10 ezer ftos deichmannos cipőm első használattól remek :o no de sebaj, koptatom! :D
2017. szept. 27. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy ha csak simán elkezded hordani, kopik-e annyit... szerintem próbáld meg valami smirgli vagy csiszolópapírral inkább
2017. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!