Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sokan miért árulják a használt...

Sokan miért árulják a használt cuccaikat drágábban a bolti árnál?

Figyelt kérdés

Jófogáson, gardróbcserén nézegettem volna mayo chix márkájú télikabátokat. A 10 éves, ócska, divatja múlt darabok kivételével szinte mind 25-38.000 Ft árban vannak.


Webshopban, outletben ugyanazok a modellek 19-22.000 Ft-ért kaphatók.


Ha új állapotban, webshopból megrendelheti valaki az adott kabátot 19.000-ért, akkor miért fizetne ki egy használtért 10.000-rel t9bbet?

Mitől drágább az, ami használt?

Ennyit növel az áron a bőrük illata? :D



2017. szept. 23. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az tapasztalom hogy ezekkel lehet alkudozni. Tehát ha magasra emeli az árat akkor kb a végére kialkudják azt az árat amit akar. Én is így adtam el telot.
2017. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja az illető, hogy van outlet, meg van webshop, csak azt tudja, hogy ő mennyiért vette. Sajna itthon nem reális árakat adnak meg, szerintem egy használt ruha az eredeti ár max harmadáért kéne hogy menjen, persze állapottól függően.
2017. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itthon mindenki kisajtolná az utolsó fillért is, még akkor is ha ez már irreális árat jelent. Ne adj isten, még valaki meg is veszi ilyen áron és onnantól vérszemet kapnak:D Nincs meg a kultúrája a magánszemélyek közti kereskedésnek.
2017. szept. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anc ***** válasza:
Én nem nagyon tapasztaltam még ezt, mondjuk én vaterázni szoktam, jófogást ritkán használom. Ettől függetlenül szerintem mindenki bízik a szerencsében, hogy valaki hátha megveszi - aztán majd ha nem tudja eladni hónapokig, rájön, hogy ez nem így működik. :D
2017. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!