Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emberek hol és milyen bakancso...

Emberek hol és milyen bakancsot vegyek ami megéri az árát?

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt vettem deichmanban 20 ezer forintért egy király bőr bakancsot, elvileg téli de nincs annyira bélelve így tudtam nyáron is hordani tudniillik motorozok és oda kell a magas szárú strapabíró bakancs, szóval ezalatt az egy év alatt a talpa teljesen elkopott és a ragasztás is elengedte a talpát itt-ott, nem is húztam fel magam 2 év gari van rá csakhogy amikor vittem vissza közölték velem, hogy túl van hordva ha akarom elküldik az am shoe-hoz bevizsgáltatni, de az kb 8000 ezer forint

na itt azért eldurrant az agyam, hogy azt mondja túlhordtam és ezért kopott el a talpa, talán kilométerszámláló van benne, na mindegy is az egész sztori olyan bakancsot szeretnék ami 5-plussz évig kiszolgál, keresgéltem, de értelmes áron (50 ezerig) nem találtam olyat ami ki is néz még mellé valahogy és lehet kapni nálunk is

előre is köszi


2017. szept. 24. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Martens undercover gladiator pure trash timberland caterpilla bundeswehr túrabakancs.
2017. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Martensre még egy szavazat!!
2017. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A mostani martensek már nem olyan jók. Már nem is angliában gyártják öket.

Én még esetleg a New rock-ot ajánlanám. Vagy ha találsz valahol még régebbi angol gyártású martenst akkor az jó lehet. De jó még a HD is meg a shellys.

2017. szept. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat de azt hiszem eléggé félreértett mindenki én nem annyira ilyen punkos bakancsot szeretnék hanem egyel mainstreamebb verziójút olyan klasszikus bakancs bakancsot semmi extra açélbetétes buciorr meg 18 sor nekem nem hiànyzik
2017. szept. 27. 09:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Sőt az sem baj ha elegánsabb csak azért legyen strapás
2017. szept. 27. 09:06
 6/7 anonim válasza:

Mit vettél?

Amúgy, csak a túrabakancsok a tartósak.

2019. jan. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
találtam egy nagyon jó boltot ahol 40 ezres cipőket 5-6 ezer forintért lehet megvenni, hollandiából importálják ilyen kis hibás cuccok, de rendes bőr cipők, azóta ott veszek aztán ha tönkremegy leszarom kidobom, NEM lehet minőségi tartós cipőt venni semennyiért, talán igen túrabakancsot,de az meg ronda ugye, de utcai bakancsot bőrből ami bírja 5-10 évig olyan nincs
2019. febr. 24. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!