Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér férfi hogyan tehetné...

Kövér férfi hogyan tehetné szexissé magát az öltözködésével?

Figyelt kérdés
Mit vegyek fel, hogy pocakosan is jól nézzek ki? Pl. skinny farmer jó lenne?

2017. szept. 25. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=I09pmkd4y-o


Nézd meg ezt a videót és keresgélj pinterest-en.

2017. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ráadásul okés áron meg is tudod őket rendelni és a modellek is általánosságban jól vannak felöltöztetve. Javaslom egyébként, hogy inkább az elegánsabb irányba mordulj el, pl. farmer helyett egyenes, chino nadrág. Ha a bokádat villantod, az magasabbnak is mutat és a lábadat is vékonyítja.

2017. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A ruhák stílusa ízlés kérdése, de én azt tanácsolom hogy merj nyugodtan olyan ruhát hordani ami kicsit testhezállóbb. Ezalatt azt értem hogy sok ducibb srác/fickó úgy próbálja elrejteni a felesleget hogy túlméretezett ruhákat vesz fel. De ettől igazából pont h kövérebbnek látnak az emberek, arról nem is beszélve hogy olyan mintha egy sátor lenne rajtad. Szóval, nyugodtan a passzosabbat, nincs semmi baj egy kis pocakkal
2017. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Fogyókúrázz! Problem solved
2017. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én mióta nyár közepén lemondtam a konditerem bérletemet híztam úgy bő 10 kilót. De nem is kellett azóta új ruhát vennem, mert én úgy látom hogy még mindig jól nézek ki bennük, még úgy is hogy egynémelyik kicsit szűk. Annak ellenére hogy azért látszik hogy a kockahasam helyett kezdek pocakot ereszteni.

Van egy két ing aminél ha ülök akkor a gombok között látszik a bőröm, de azok alá trikót veszek, illetve egy egy kiadósabb ebéd után érzem hogy szűk a nadrág, de ennyi. Normál esetben ugyanolyan szexi vagyok. Úgyhogy az előttem kettővel válaszolónak adok igazat.

2017. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!