Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Melyik üzletet ajánlanátok a Marks & Spencer helyett, ahol hasonló stílusú ruhadarabok vannak?

Sziasztok! Nem igazán szeretek órákon keresztül vásárolgatni, általában céltudatosan csinálom. Minden ruhadarabra megvan a jól bevált üzletem, a jól bevált márka. Pólókat, pulóvereket általában a Marks & Spencerben vásároltam, szerettem a letisztult, egyszerű de mégis elegáns darabjaikat. Pár hónapja azonban kivonultak Magyarországról, és így új üzlet után kell néznem. Tudnátok segíteni kérlek, hogy hasonló stílusban / árkategóriában / minőségben melyik üzlet lehet alternatíva férfi ruhadarabok szempontjából? Fekete, sötétkék, vagy sötétszürke, jó minőségű, lehetőleg gyapjú pulóvert szeretnék például most vásárolni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ruha, üzlet, marks and spencer

2017. okt. 1. 12:41  Privát üzenet  

A válaszok

Vögele, C&A talán.

Vagy a Peek&Cloppenburg.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. okt. 1. 16:31 Privát üzenet

A Vögele és C&A eléggé alsó kategória. Főleg az utóbbi, gagyik netovábbja. Én nő vagyok, régen én is sokat vásároltam a M&S-nél. Mostanában Van Graafban próbálkozom, de az se egy nagy minőség drágán, Peek and Cloppenburg elég jó, sőt vannak nagyon jó darabok, sajnos igen drágán. Férfi ismerőseim még szeretik a Camel-t, de az sportosabb, illetve a Kristóf választékát.

Hogy őszinte legyek, mi régebben kijártunk Londonba félévente-évente vásárolni, aztán a nagyon drága font miatt leálltunk. De úgy érzem, felélesztjük ezt a szokást... Ez a legjobb javaslatom.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. okt. 1. 17:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Loreal Sunkiss Jellyt ajanlanatok vagy a Sunkiss tropicalt? Vagy meg hasonlo szerek?
Ajánlanátok egy (vagy akár több) waxot, ami kb. ekvivalens lehet az alábbi termékkel?
Milyen hajfestéket ajánlanátok, hogy ilyen színű legyen a hajam vagy legalább ehhez hasonló?
Hasonló stílusban keresek női karórát. Ajánlanátok?
Ajánlanátok, olyan boltot vagy weboldalt ahonnan tudnék rendelni ill venni fiúknak vicces pólót vagy ehhez hasonló vmi jó mintát?
Ajánlanátok hasonló póló-rendelős oldalakat?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!