Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem öltözködnek a...

Csak szerintem öltözködnek a lányok egyre fiúsabban?

Figyelt kérdés
Most nem az emósokra gondolok, hanem, hogy a legtöbb kb. 14-18 éves imádja a full fekete vagy sötétebb árnyalatú cipőket, ruhákat. Meg az unisex cuccokat. Egyébként én is hasonlóan öltözködöm de azért vannak színes cuccaim is. Egyébként nincs vele bajom, mondom, hogy nekem is hasonló a stílusom, csak nem tudom, hogy hogy jött ez "divatba". 15/l

2017. okt. 2. 20:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát egy dolgot nem értek!

Ha olyan kényelmetlen a harisnya, tapadós nadrágok, passzentos ruhák na meg a tanga, akkor miért csak ezekbe látok szinte kivétel nélkül nőket az utcán???

Illetve mikor itt megkérdezték hogy ti csajok mit viseltek francia bugyit bagy tangát, a tanga nyert!?


Valahol sántít a dolog nem?


Amúgy én télen harisnyát hordok, amúgy meg passzentos farmert és érdekes mód nekem nem kényelmetlen.

Megkockáztatom hogy nyáron még a tanga is jobb mint főzni a heréket a boxerbe!

Ez is érdekes hogy a harisnya viselésnél eszükbe jut pár okosnak hogy a meleg nem jó a heréknek , de nyáron a nadrág alatt egy rövidnadrág már nem gond.... Érdekes ez is , ugye?

2017. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Sok csajt tudok aki nem hord tangát, harisnyát meg feszülős nacit (nekem akkor számít kényelmetlennek ha korlátoz a mozgásban), van aki azért hordja mert fontosabb a szépség mint a kényelem, az meg hogy általánosítasz és szerinted 3.5 milliárd nő pontosan ugyanúgy öltözik a te hibád, ha ENNYIRE hülye vagy nem fogombizonygatni, megtettük az oldalon 1000x de te annyival érzelsz vossza hogy "SÁLALALALALALA NEM HALLOM, JOBBAN TUDOM TE MIT HORDASZ TETVES BAKANCSOS PROSTI JOBB VAGYOK LÁLÁLÁ" és azt mondogatod te jobban tudod, hát most én is ugyanennyire tisztellek meg te kis nőinadrágos tangás búza.
2017. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Csupán a többség dönt alapon gondoltam hogy annyira nem is lehet kényelmetlen a feszülős ruházat, azért mert itt pár nőnek sír a szája az még nem mérvadó!


Igaz kis getzitelep..?😃

2017. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Bent a fővárosba keresni kell az olyan nőt akin nincs harisnya vagy szűknadrág!

Akkor most mi is van itt? Szeretün kényelmesen öltözködni ?

Ok! Rendben, de akkor had me hidjem már el hogy laza bő cuccok a kényelmesek.

2017. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sok no csak azért vesz fel olyan ruhákat h tetszen a férfiaknak vagy mert neki tenyleg kényelmes.peldaul én tangat hordok és nagyon kenyelmes ha nem lenne az nem vennem fel és a nők többsége sem.vannak csinos ruhák amik kényelmesek.a feszülős naci is lehet kényelmes ez a mérettol is függ.a normális nők akkora ruhákat vesznek amekkorak és nem akkorát amekorrak akarnak lenni.aki pedig szűk ruhákat vesz és bemagyarazza magának h akkora a mérete az vessen magára ha kényelmetlen a ruha.
2017. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Ott vannak a leggingsek amit még otthon is viselik meg egy két izléstelen az utcán is, tehát ne mondja senki hogy a passzos ruhák kényelmetlenek.

A sporthoz a nők kivétel nélkül leggingset viselnek!

Erről ennyit.

Olyan ruhát amit előttem lévő írt nem is tudom hogy lehet felvenni mert egy passzos nadrágnak pont az a lényege , hogy rádnyúljon csak kívülről tűnik úgy mintha nem a mérete lenne.

A tangáddal meg vigyázz a mikróbacilusok nehogy a kis lyukadba vándoróljanak...😃

2017. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Haha;)nem kell aggódnod értem
2017. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

#13 tudod a sértegetéssel általában a saját gyengeségeit vetíti ki az ember értem én hogy f-szhiányod van na, megesik.

Azért nem mindegy hogy harisnya vagy leggings, az egyik egy passzentos de nem túl feszülős vékony pamut nadrág (bár magában utcára szerintem is ízléstelen) míg a másik egy műanyagból szőtt háló amit úgy feszítek magamra és a sima nylon szellőzése megegyezik egy nejlonzacskóéval kb

2017. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha olyan lenne egy harisnya szellőzésa amilyennek írtad akkor ennél a kérdésél minden válaszoló hülye hogy szereti viselni?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Amúgy a passzos farmer is kényelmes mert jó anyagból készülnek és nem vastagok!

Én sértegetlek? Mintha te nem tennéd...

2017. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!