Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színházba fiatal nőként...

Színházba fiatal nőként vehetek fel farmernadrágot, ha az összhatás amúgy csinos?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Vehetsz, de oda nem illik ilyesmiben menni.
2017. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Persze, mindenki azt vesz fel, amit akar!

De ne állj közel a kisestélyibe öltözött hölgyekhez, vagy szmokingba öltözött férfiakhoz, mert nagyon rosszul fogod magad érezni közöttük.

2017. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Látom itt mindenki nagyon kritikus volt eddig:).

Szerintem igen,nyugodtan vegyél fel farmernadrágot mondjuk blúzzal. Ha sötét színű a nadrág és hozzá a cipőd is elegáns akkor szerintem egyáltalán nem gáz!

36/f

2017. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Színházba nem járunk farmernadrágban,munkába illetve ide-oda felveheted,de színházba nem illik.Biztosan van egy fekete nadrágod ha mindenképp abban szeretnél menni,akkor vedd fel inkább azt.
2017. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is bármilyen nadrág, csak ne farmer legyen!
2017. okt. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Hagyjuk már ezt jézusom... Fekete farmert húztam eddig minden alkalommal. Egy elegáns cipővel.

Le kellene már vetkőzni az ilyen befeszült méricskélést. Pont nem érdekel, hogy mellettem fél méterre valaki háromrészes öltönyt vett fel. Én élvezni jöttem az előadást, ehhez hozzátartozik a saját komfortérzetem mibenléte is. A színészeket pedig talán jobban meglehet tisztelni a különféle felületeken hagyott dicsérő szavakkal és azzal, hogy az előadás közben nem dumálok, mint azt az egyik öltönyös úr rendszeresen teszi:).


25f

2017. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

Akkor te nem adnád meg a tiszteletet akkor sem ha esküvőre lennél hivatalos?

Illemről nem hallottál?

Bezzeg az én kommentemet meg tudták törölni mikor hasonló kérdés volt hogy hogyan kell öltözni egyetemen! Én azt írtam amit te kedves utcsó.

2017. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

„Akkor te nem adnád meg a tiszteletet akkor sem ha esküvőre lennél hivatalos?

Illemről nem hallottál?”


Oh dehogynem hallottam, csak nem értek vele egyet. Így nem vonatkoznak rám a szabályai. Ennyire egyszerű az élet.

Legutóbbi esküvőn én és barátnőm is feketében voltunk (jujjuj) és szűk farmert viseltem öltönynadrág helyett.

Oxford cipő, slim-fit hosszú ujjú ing és slim (szintén fekete) nyakkendő volt a szett többi része. Százszorta esztétikusabb látványt nyújtottam, mint a túlméretezett rövid ujjú ingekben és tökig érő nyakkendőben parádézó öltönyös férfiak:D

2017. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, főleg a 3. és 6+8. válaszolónak. Mindenki megerősített abban, hogy a nem szigorú dress code alapján öltözött emberek sokkal normálisabbak, értelmesebbnek, mint a szmokingban és kosztümben feszengők. Én a mindennapokban is csinosan, visszafogottan nőiesen öltözködöm, nem sportosan.

Nyilván nem szakadt farmerre gondoltam pólóval meg sportcipővel, ezt a viseletet még a hétköznapokban sem szeretem. Egy sötétkék vagy fekete farmerre gondoltam, csinos pasztell színű blúzzal és ugyanolyan színű magassarkúval. Szoknyát nem hordok, kosztümöt meg aztán végképp nem, koktél ruha meg oda szerintem nem illik. De nagyon sok olyan csinos, elegáns blúzom és cipők van, ami színházba szerintem felvehető. Nem hinném, hogy kényelmetlenül érezném magam egy kisestélyis hölgy vagy szmokingos úr mellett, ahogy valaki írta. Inkább örülnék, hogy nekem nem kell magamraerőszakolnom valamit, amiben nem is lennék önmagam.

Köszi mégegyszer a válaszokat!

2017. okt. 6. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól mert dresscode és illem szerint megyek el egy színházba még normális vagyok,ha Te ez által alkotsz véleményt az emberekről gratulálni tudok!Mint ahhoz is,hogy a veled egyetértők válaszát fel míg a veled egyet nem értőkét lepontoztad.
2017. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!