Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha a legjobb barátommal...

Ciki, ha a legjobb barátommal szokjuk egymás ruháit hordani? 17/f

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl egy hónapra cserélünk pólókat (ő ad nekem 10 pólót, és is adok neki 10-et), vagy olyan is előfordult már, hogy egy bizonyos póló volt rajta ami nekem tetszett, aztán kedden már rajtam volt az.

Ciki ha így cserélgetjük a ruháinkat?



2017. okt. 8. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem ciki, ha titeket nem zavar. Változatosabban tudtok így öltözködni, olyan, mintha több ruhátok lenne.
2017. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? A csajok is szoktak kölcsön kérni egymástól.
2017. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
88%
Ha nektek ez így jó, akkor csináljátok. Szerintem nem ciki, sok lány és testvérpár is csinálja.
2017. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minket nem zavar, de volt már aki azt mondta nem egészséges egymás után felvenni semmilyen ruhadarabot.
2017. okt. 8. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem az.

Lányoknál hallottam még csak ilyet, de ott se pólót vagy nadrágot max estélyit, szoknyát vagy táskát.

2017. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Ugye vásárolunk mindenféle megtetsző ruhákat, meg szívesen vásárolgatnánk még jóval többet össze. Csak egymagára az embernek túlzás, pénzben megterhelő, a legtöbb meg porosodna épp a szekrényben, ahova már be se nagyon fér. Szerintem nem rossz, hogy van olyan hasonló stílusú, alkatú és nem a világ másik végén lakó barátod, akivel vagytok annyira jóban, hogy ezt a cserélgetést bármikor megtehetitek. Én tulajdonképpen irigylem is ezt, bátrabban vennék különféle holmikat abban az esetben, ha tudnám, hogy valamelyik haveromnak is jó lesz, és nem fog állni kihasználatlanul. Alsóneműn kívül szerintem bármi oké, kipróbálhattok mást is. Pulóver, kabát, sapka simán. Cipő, farmer is elmegy, csak ahhoz nem árt hosszban, súlyban egyformának lennetek.


(Mondjuk, beszűkültebb mentalitású közeg előtt ezeket reklámozni nem muszáj, mert még hírbe hoznak. Haverral együtt boltoztok, gyakran megvesztek ugyanolyanokat, ennyi.)


Nem egészséges? Már mi az isten probléma lenne, mondjuk egy télikabátból, amit úgyis másik öt réteg választ el magától az embertől? De ha a legalsó trikójukat akarnák elcserélni, hát majd alaposan kimossák előtte! Nyilván nem valami piaszagú láncdohányossal cserélget az ember.

2017. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki,meg egyébként is kimossátok,nem egymás izzadtságában tocsogtok, meg egészségesek is vagytok. Meg ezt már külön mondom, de pl nagyobb testvértől is lehet örökölni, de ha meg a szeretetszolgálat ad valakinek,mert pl szegény, még az se lenne gáz. Szóval szerintem egyáltalán nem ciki, hogyha testvérnek tartjátok egymást, szerintem az tök jó, meg ha titeket nem zavar, minek foglalkoztok más véleményével?
2017. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4!

Aki ezt mondta az gondolom turiba , hádába sem jár...

2017. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A legcikibb a SZOKJUK...😅
2019. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!