Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen soká bírják a melltartóid?

Milyen soká bírják a melltartóid?

Figyelt kérdés

Meg voltam itt lepve néhány válasz láttán, hogy sokak szerint egy jó melltartó ismérve, hogy 5-15 ezer Ft közti áron adják. Sőt, le lettem igénytelenezve, amiért meg mertem mondani, hogy 3000Ft-nél többet nem adnék egy hétköznapi darabra.

Többnyire 1500-3000Ft között veszem a melltartóim plázás (New Yorker, H&M, Reserved) boltokban, és semmi bajuk, van, amelyik már 1,5 éve megvan, napi szinten hordom szinte, de nem nyúlt ki, szakadt/kopott el, vagy jött ki a merevítője, semmi baja. Pedig nincs éppen kis mellem (75D)


2017. okt. 9. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 75D súlyra nem olyan óriási. Amikor szülés után meghíztam, akkor 85G voltam, na akkoriban akár 1 év után kijöttek a merevítők a melltartóimból. Azóta fogytam, most már nem szokott ez lenni, pedig ugyanazokat a márkákat hordom. Szerintem van összefüggés :)
2017. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, a legöregebb jó melltartóim (egy fekete, egy bézs, csodásak :D)) még csak tizenpár évesek lehetnek. Olyanok, mint új korukban. Azok nem kerültek kevésbe, de az anno 500 forintért vett kínai is remekül megvan, csak kicsit kevésbé szép és kényelmes.

Az igazsághoz tartozik, hogy nem sokat hordok melltartót az utóbbi években, itthon szoktam lenni s itthonra nem hordom őket.

A bugyik olcsóbbak (sosem veszek márkásat, felesleges), azokat persze hordom rendesen és azok is sok-sok évet bírnak. A ruhák egy része már csak ilyen. A zoknik egy idő után lyukadnak, de a fehérneműk tartósságával elégedett vagyok.

2017. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Haha, akkor én extra igénytelen vagyok, mert a legutóbb vett melltartóim 1000Ft/db-ba kerültek :D A Kikben találtam rá a számomra eddigi legkényelmesebb melltartóra, gyorsan vettem jópárat, de tény, hogy nem egy nagy minőség, szerintem max 6 hónapig fogják bírni.

Próbáltam már Triumphot is 8-10 0000-ért, eddig az vált be, az kb egy évig is bírta (akkorra már viszont kinyúlt), de ez még annál is sokkal kényelmesebb és ha belegondolok, még így is jobban járok, ha félévente lecserélem őket :D

Szóval teljesen felesleges a márkanevet megfizetni, úgyis mind kínában készül, talán még a gyártósor is ugyanaz :D

2017. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy a merevítőkhöz nem értek, első dolgom kivenni őket a melltartókból, ha van bennük.
2017. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
F+F meg kinais mellatartom van. 1-2evet bírnak simán. Nem is várok többet 1-3ezres melltartoktol.
2017. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs melltartóm :)


Nincs mellem, sem kb., hová vegyek fel? Sporttop, aztán csá ;)

2017. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!