Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki mi alapján választ zoknit?

Ki mi alapján választ zoknit?

Figyelt kérdés
Ki mi alapján választja ki, hogy aznap milyen zoknit vesz fel? Például több színű és mintásak közül?

2017. okt. 10. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem választgatok, ami jön, azt használom.
2017. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha legalább árnyalatában egyezik a pólómmal. Nem kell egyszínűnek lenniük, de egy fehér pólóhoz sosem veszek fel sötét zoknit. Ez egy hülyeség nálam, de ez van.
2017. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aminek megtalálom a párját.


De lehet, hogy az összeset oda kéne adnom valami szeretetszolgálatnak és vennem egymástól jól megkülönböztethető néhány félét, azokból meg sokat

2017. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak fekete zoknim van. Hidegben a vastagabb fekete zoknit veszem fel, melegben a vékonyabbat.
2017. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a felsőm színéhez választok zoknit. Cipőben nem látszik, de cipő nélkül jól néz ki, igényes.
2017. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pólóm színéhez választom.
2017. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kizárólag fekete ruháim vannak, így az összes zoknim is fekete. Azt hogy rejtett titokzokni, vagy normál stb a cipő dönti el.


25f

2017. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a nadrág színéhez választom.
2017. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!