Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz ha véletlen női gatyát...

Az gáz ha véletlen női gatyát vettem ami tiszta fiús?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
És mégis, ezt hogyan sikerült? Hisz minden boltban külön vannak a női és a férfi részlegek. Csak a h..lye nem tudja, hogy melyik részleg, melyik.
2017. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Mások nem hiszem hogy tudják hogy női gatya. Egy fiú usmerösömnek amugy az anyukája mindig nő farmert vesz a fiànak, és a fia nem tudja. Mondjuk nem látszik a nadrágon h női.
2017. okt. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oda mentem megtetszett és nem is volt kiirva hogy női... Aztán masnap menetem vissza és akkor láttam😂😂

Amúgy szürke és a térde ilyen rácsos ennyi

2017. okt. 13. 05:42
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem virít róla hogy női mondjuk virágokkal meg miazisten, senkinek sem fog feltűnni
2017. okt. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Merről van a gombolása?
2017. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokszor látok férfin női, nőn férfi farmert, szerintem azért is, mert a turkálóban nincs rendesen kiválogatva. A férfi részen rendszeresen látok "boyfriend" farmerokat vagy a sztreccs anyagúak közül is beteszik a férfi részlegre a nőit, nem figyelnek oda rendesen. A nőinek kisebb a farzsebe.
2017. okt. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jobbrol
2017. okt. 13. 10:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is járok 2 női nadrágban, farmer és műbőrbőrnaci :)
2017. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó de én csak véletlen vettek xdd
2017. okt. 13. 10:51
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem gáz, ha tetszik.


Én a múltkor a férfi részlegben vettem egy farmert, és senki nem mondja meg róla, hogy férfi nadrág. Mikor barátnőm megdicsérte, és mondtam neki, honnan van, csak lesett, hogy milyen pasi hord amúgy ilyen gatyát? :D


A ruháknak nincsen neme, főleg egy farmernek :D

2017. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!