Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem hozzák meg a ruháim?

Miért nem hozzák meg a ruháim?

Figyelt kérdés

H&m ről rendeltem.A csomagom hétfőn éjjel.Szerdán elküldték a szállítási visszaigazolást és azt hogy másnap (vagyis tegnapra) lesz kézbesítve.Vagyis 12-re..

Tegnap egész nap nemkaptam semmi emailt tőlük.

Ma se kaptam még semmit!

Eddig a rendelés utáni második napig mindig megérkezett a csomagom..

A nyomonkövetési adatok szerint még mindig csak a kapcsolatot vették fel a h&mmel és a depóba van szállítás alatt..

Most meddig várjak még erre a Csomagra.

Hétfőn remdeltem ma péntek.

Ráadásul szülinapra..

És majd egyszer meghozzák vagy nem..

Most van glamour napok akkor azt az összeget inkább elköltöm másra ha nem hozzák...

szóval finomam szólva is megakadt a kapcsolattartás..

Eddig ilyen nem volt..

Olyan mintha megfeledkeztek volna a drága csomagomról..


2017. okt. 13. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem fogjuk tudni, viszont lehet érdemes lenne megeresztened néhány telefont, abból lehet nyernél számodra hasznos információt.
2017. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy 2 hetig varnom kellett a cuccra. Hivd fel oket!
2017. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hét szokott lenni nálam. Végül kedden rendelted, mert hétfő éjszaka senki nem dolgozza fel a rendelést. Nincs az elkesve.....
2017. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!