Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordjak tucat ruhákat,...

Miért hordjak tucat ruhákat, ha hordhatok egyedibbeket?

Figyelt kérdés

Az egyetemen az összes csajnak ugyanaz a stílusa, farmer, sportcipő(télen ugg stílusú csizma), basic felsők, méregzöld dzseki, vagy bordó bőrutánzat.

Én jobban szeretem az elegánsabb stílust, térdig érő szoknyák, esetleg magassarkú bokacsizma, blézer, ing.

A többiektől heti rendszerességel kapom a támadást,hogy miért nem vásárolok ott,ahol ők, olcsó és sokat.

Azonkívül, hogy nem akarok mást nem tudok felhozni, mégis én vagyok lenézve, mert nem megyek alapdarabokért second hand üzletekbe, hanem megveszem őket újonnan.


2017. okt. 13. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha neked ez tetszik ne érdekeljen más véleménye.

Amúgy annyiban igazuk van h suliba nem kell költözni. De ha neked ez az alap stílusod mindig akkor viseld ezt.

(Én is tucat vagyok bevallom, de nem szólok le mást ha amúgy csinos és ízléses. )

2017. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Mert hétköznapokra a praktikus, kényelmes stílus a megfelelő. Felesleges balfsz dolog kiöltözni blézerbe meg térdig érő szoknyába, amiben rövidesen be fog fagyni a muffod.


Meglepetés: újonnan is lehet farmert, pólót és kényelmes kabátokat kapni, nem muszáj a használtruha-boltban megvenni.

2017. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Számomra kényelmesebb és praktikusabb a szoknya, mint a farmer.

És meglepetés télen lehet hosszúszárú, akár térdig érő csizmát is hordani

2017. okt. 13. 20:08
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a (beszéd) stílusod miatt csesztetnek.

Ez alatt a pár mondat alatt is idegesítő vagy. Szerintem gondold át.

2017. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
ez egyébként egyetemenként változó... nálunk volt pár csaj aki full divatosan járt mindig, meg volt pár aki hihetetlen tróger volt, ők nyilván lenézték a divatosokat. meg nyilván volt aki az arany középút mentén, H&M és társaiból öltözködött.. én pl. szívesen vettem volna nőiesebb ruhákat az egyetemre mint a farmer, de egyszerűen képtelenség, mert a székekből olyan szálkák álltak ki, h szétszaggatták az összes harisnyámat.
2017. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A beszédstílusom aszerint változik, hogy aki hozzámszól, hogy teszi. Nyilván, ha valaki fikázni akar, azzal másként viselkedem. 2 sorból pedig te se vagy Isten, hogy megmond, hogy milyen vagyok és min kellene változtassak.

Az évfolyamról az összes emberrel jóban vagyok, és nyilván, ha nem tetszik valami, annak hangot is adok.

2017. okt. 14. 08:36
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

A többiek nem normálisak. Főleg egyetemen? Milyen szak ez, hogy azon lovagolnak ki mit hord, vesz?

Egyébként mi a kérdés? Hogy úgy öltözhetsz, olyan ruhákat vehetsz, amit akarsz? Persze

2017. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Oké, te különleges vagy, mert nem a H&M basic collection vásárolod, és mindenki kinéz mert magassarkúban tipegsz a kampuszon, és midenki más olyan egyforma mint két pulykatojás, tudjuk, hallottuk már :D


A büdös kvaélet nem szól be neked semmit (és ezt onnan tudom, hogy még soha nem tapasztaltam ilyesmit, és ismerősök se), de kellett egy platform, ahol valahogy azt csavarhatod ki a kérdésedből, hogy te más és különleges vagy, mert még a büdös életbe nem volt rajtad farmer :D :D

2017. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6 magadtól írtál így a kérdésben, senki se szólt hozzád te mégis lenézően beszélsz magadtól, nem kell ahhoz parasztul hozzád szólni hogy lenézz másokat.
2017. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Sosem értettem, miért mászkálnak úgy a csajok nálunk is (ELTE-BTK), mintha életük tárgyalására készülnének.

Reggel 8-10-től este 5-6-ig bent ülni, elég kényelmetlen lehet ilyen szettben. Én doktoranduszként simán felveszek farmert-pólót-tornacipőt. Elég kiöltözni a konferenciákon, senki sem a ruhádat nézi.

Egy komolyabb egyetem, nem divatbemutató.

2017. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!