Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik! Szerintetek hogyan...

Pasik! Szerintetek hogyan hordja a nadrágját egy duci lány?

Figyelt kérdés
tűrje be a nadrágba a hasát és inkább válasszon magasabb derekú nadrágokat, vagy inkább ne?

2017. okt. 20. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
3%

Nyilvan ahogy akarja, de mindig lesz aki belekot.

Az en velemenyem meg h le kell fogyni ducika

2017. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Úgy hordd ahogy neked tetszik, ne akarj megfelelni senkinek.

#1 De bunkó vagy...ha jól sejtem még kisfiú vagy

Kérdező ne foglalkozzal ilyenekkel, egy lányon az a jo ha van mit fogni, nem olyan mint egy hajszál.

23/ffi

2017. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
A magasabb derekú nadrágok mindenképp előnyösek hasi elhízás esetén.
2017. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
A duci lányokhoz vonzódom, és tetszik a pocak, szóval ne tűrje be, hanem egy feszülős felső ami rásimul.
2017. okt. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazából ahogyan kényelmes. Vannak akiknek nem tetszenek a ducik, tehát mindegy hogy hordod a nadrágot, számukra akkor se leszel vonzó. És persze vannak akiknek meg tetszenek a ducik, akiknek meg mindegy hogy hordod.
2017. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne tűrd be! Magasabb derekú ne! A felsőd érjen a nadrágig, esetleg picit lejjebb. Nem kell másképpen öltözni. Pont azzal rontanád el.
2017. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
A bunko egyes lennek, mint irtam ez az en velemenyem, szerintem semmi sertot nem irtam.
2017. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Akiknek nem tetszenek a ducik, azoknak egészen mindegy. Akinek még igen, annak a meg a hasad is tetszeni fog. A magasderekú nadrággal gondolom mindkettőnek szeretnél megfelelni. De ne tedd. A magasderekú nadrágnál ízléstelenebb ruhadarabot még nem találtak ki.
2017. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szoros nacit pocak alá és feszülős pólót vegyél ami megmutatja a vonalaid
2017. okt. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
A lenyeg igazabol, hogy a felsod mindig erjen a nadrag dereka ala es legyen bovebb. Ne ilyen nagyon bo, de vannak ilyen kicsit direkt kinyult bovebb felsok is meg kardiganok. Ha pici vagy akkor viselj picit magasabb sarkú cipot meg csizmat. (Eleg az 5cm)
2017. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!